Pepa Nos se drsně rozjel před kamerou k Prague Pride: Ať nevnucují lidem souložení do konečníku, ze kterého by měly vznikat děti. To nejde!

22.08.2017 16:05

Písničkář Pepa Nos zavítal do internetové televize XTV, kde si povídal s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým. Došlo na prezidenta Miloše Zemana nebo na Tomia Okamuru, kterého Nos vychválil. Pár slov padlo i k pochodu Prague Pride.

Pepa Nos se drsně rozjel před kamerou k Prague Pride: Ať nevnucují lidem souložení do konečníku, ze kterého by měly vznikat děti. To nejde!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pepa Nos

Vždycky se prý zajímal o cvrkot v politice. Osobně prý nemá problém s prezidentem Milošem Zemanem. Setkal se s ním osobně, respektuje ho jako prezidenta a v nadcházejících prezidentských volbách je připraven mu dát svůj hlas. „On je figura, která svým postojem brání a chrání obyvatelstvo České republiky,“ je přesvědčen písničkář.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

V podzimních volbách do sněmovny rozhodně odevzdá hlas Tomiu Okamurovi a jeho Svobodě a přímé demokracii, protože jak svobodu, tak přímou demokracii považuje za zásadní a žádný jiný politik je neprosazuje. Kromě toho je hostu sympatické, že je Okamura polovičním Valachem.  

„Protože on je poloviční Valach po mámě a já jsem taky poloviční Valach po mámě. Ale on je taky poloviční Japonec a já jsem poloviční Brňák, což je taky něco zvláštního,“ podotkl Nos se smíchem. Zatím prý nenarazil na žádný projev Tomia Okamury, který by mu vadil. 

Ve druhé polovině rozhovoru došlo i na pochod Prague Pride, jenž si klade za cíl prosadit respekt k sexuálním menšinám. „Ať si dělají, co chtějí, ale ať nevnucují lidem to svoje souložení do konečníku, na základě kterýho by měly vznikat děti, poněvadž to není možný,“ rozčiloval se Nos.

Písničkář je přesvědčen, že tahle zhruba čtyřprocentní menšina tlačí na většinu společnosti, aby ji uznávala, ale nejen uznávala, nýbrž dokonce i uctívala. „Soulož do konečníku, to je ono. Ano, klaníme se hluboce. A tohle je velkej problém,“ pravil host, když se rozhovor blížil k závěru. 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ŽIVĚ: Babiš s Orbánem na obhlídce hranic před nelegální migrací

16:46 ŽIVĚ: Babiš s Orbánem na obhlídce hranic před nelegální migrací

Český premiér Andrej Babiš (ANO) navštívil v Maďarsku svého kolegu, premiéra Viktora Orbána. Sešli s…