Petra Paroubková je v nemocnici. Podle lékaře nelze vyloučit ani poškození mozku

14.02.2015 14:33

Server TN.cz přinesl informaci o tom, že manželka expremiéra Jiřího Paroubka Petra je v nemocnici kvůli krvácení do mozku. Informaci potvrdil sám expremiér s tím, že jeho paní neprodělala žádný úraz a krvácení se objevilo zničehonic.

Petra Paroubková je v nemocnici. Podle lékaře nelze vyloučit ani poškození mozku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek s chotí
reklama

Informaci o tom, že je jeho druhá manželka v nemocnici, potvrdil sám Jiří Paroubek, který prozradil, že prodělala drobnou mozkovou příhodu. Krvácení do mozku prý ale nebylo vyvoláno žádným úrazem. Sám prý mnoho informací nemá, ale doufá, že jeho choť bude za dva až tři týdny doma.

Bez bližších informací není ani z lékařského hlediska snadné říci, co bude dál. "Záleží, jak velké to krvácení je a do jakých míst krev proudí. Podle toho pak v horších případech může dojít i k poškození mozku. Na bližší specifikaci by bylo třeba znát více podrobností o rozsahu a místech krvácení," uvedl pro TN.cz lékař, který si přál zůstat v anonymitě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vypovědět Lisabonskou smlouvu, zaznělo po odsouzení ČR unijním soudem kvůli migrantům. Jsme prý vazalskou kolonií, i když to kolaboranti popírají

20:25 Vypovědět Lisabonskou smlouvu, zaznělo po odsouzení ČR unijním soudem kvůli migrantům. Jsme prý vazalskou kolonií, i když to kolaboranti popírají

ANKETA Česká republika porušila právo EU, když odmítla přijmout migranty na základě přerozdělovacích…