Podezřelý balíček pro primátora. Policie evakuuje budovu ústeckého magistrátu

05.01.2015 17:10 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Policie evakuuje kvůli podezřelému balíčku budovu ústeckého magistrátu a centrálního městského obvodu. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková. Podezřelý balíček byl adresovaný ústeckému primátorovi Josefu Zikmundovi (ANO).

Podezřelý balíček pro primátora. Policie evakuuje budovu ústeckého magistrátu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Magistrát města Ústí nad Labem

"Probíhá evakuace všech osob, na místo jede pyrotechnik," řekla Poláčková. Evakuace se podle zástupce ředitele ústecké městské policie Jana Novotného týká budovy magistrátu i sousedního úřadu městského obvodu Ústí nad Labem - město, který sídlí v bočním křídle budovy. Budovu musí opustit více než 300 zaměstnanců.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …