Podle Ladislava Jakla stát veřejnoprávní média nikdy nekontroloval

10.03.2015 17:02

Ladislav Jakl, spolupracovník Václava Klause a žurnalista, se v rozhovoru pro server VIPosobnosti.eu ostře pustil do médií, ale také do těch, co jim fiktivní informace dodávají.

Podle Ladislava Jakla stát veřejnoprávní média nikdy nekontroloval
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Jakl

V rozhovoru se Jakl rozčílil nad takzvanými pomlouvači. "Lidé jsou často zlomyslní a mají radost, když je někdo pomlouván. Místo toho, aby si uplivli nad pomlouvačem,“ řekl.

Kritiku neodpustil ani veřejnoprávním médiím. Podle Jakla je nikdo nekontroluje a zaměstnanci jsou pak těmi, kteří ohlupují národ. Tématu veřejnoprávní televize a rozhlasu se v současné době věnuje také prezident Miloš Zeman. Při jeho poslední návštěvě Plzeňského kraje se vyjádřil pro zrušení koncesionářských poplatků.

A ačkoliv Jakl se Zemanem v lecčems souhlasí, neodpustil si narážku na jeho zahraniční politiku: "Leze na nervy vládcům veřejného mínění, v tom mi je sympatický. Ale klaní se Bruselu a rád by naše kluky posílal bojovat někam proti domorodcům do pouště. A ta konference v USA. Potlesk pro českého prezidenta je fajn, ale tím se úspěch neměří. Rád bych věděl, zda to byl i úspěch pro naši zem. Nedáváme spíš svůj souhlas s kdečím příliš levně? Co dostaneme za podporu cizích zájmů?“

Od Jakla to slízla také současná primátorka Prahy Adriana Krnáčová. LNe. Prahu vede nějaká paní, kterou tu nikdo nezná a ona nezná Prahu. Občanství má od loňska a kromě kamarádství s oligarchou nemá jinou kvalifikaci. A záda jí kryje ultralevicový ekofanatik. Za tisíc let Praha horší vedení neměla, a to byl Olomoučák Hudeček už dost velký průšvih.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tan

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lipovská promluvila pro PL o penězích v ČT. Je to vážné. Wollner křičí: Moje generace jí vybojovala svobodu...

15:49 Lipovská promluvila pro PL o penězích v ČT. Je to vážné. Wollner křičí: Moje generace jí vybojovala svobodu...

Ekonomka Hana Lipovská, členka Rady ČT a kandidátka Volného bloku Lubomíra Volného pro podzimní volb…