Podle žalobce vznikla řezná rána napadeného Feriho o parapet

26.04.2019 20:44 | Zprávy

Řeznou ránu na zádech způsobil poslanci Dominiku Ferimu (TOP 09) při potyčce na Uherskohradišťsku parapet. Serveru iROZHLAS.cz to řekl dozorující státní zástupce Tomáš Pindur. Feri nevyloučil, že si záda zranil o budovu, když ho při ochutnávce vín v Boršicích napadli dva muži. Nikdo zatím nebyl obviněn.

Podle žalobce vznikla řezná rána napadeného Feriho o parapet
Foto: Repro Twitter
Popisek: Poslanec TOP 09 Dominik Feri po napadení na Moravě

Dvaadvacetiletý opoziční politik byl po napadení převezen s řeznou ranou na zádech do nemocnice v Uherském Hradišti, odkud ho zdravotníci po ošetření propustili. „Od počátku je zřejmé, že nešlo o žádný nůž, nebo skleničku, nějaký útok zezadu. To bylo vyloučeno hned na počátku, při prvotním šetření. Bylo to o parapet,“ řekl serveru Pindur.

Podle Feriho je to možné. „Říkal jsem od začátku, že to mohlo být i o nějaký hromosvod, něco na té budově,“ řekl serveru. Doplnil ale, že sám si přesně nepamatuje, co ho na zádech při napadení zranilo. „Protože mě nejvíc bolely ty rány na hlavně, takže já jsem vůbec nevnímal, že mám rozříznutá záda. Na to jsem byl až zpětně upozorněn,“ uvedl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk

Michal Zuna byl položen dotaz

Odvolatelnost politiků

Nemyslíte, že je výzva k rezignaci Turka naivní? Že to udělá, když stále chce být ministr? Nemyslíte, že by řešením nejen v tomto případě byla možnost, aby voliči mohli politiky nejen volit, ale také případně odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tady jsou. Kdo všechno si přišel plivnout na Macinku Pavlovi pod oknem

4:44 Tady jsou. Kdo všechno si přišel plivnout na Macinku Pavlovi pod oknem

Kdo protestoval proti tomu, aby byl šéf Motoristů Petr Macinka ministrem životního prostředí? U Praž…