Podpálil hotel a nastříkal na něj hákový kříž. Neudělal to však nácek

12.04.2016 10:11 | Zprávy
autor: pro

Internetový server The Local informuje o dvou soudních procesech, ve kterých figurují migranti. V prvním případě jeden z nich podpálil hotel a nastříkal na jeho zdi svastiku. Ve druhém případě jde o účastníka silvestrovských událostí v Kolíně nad Rýnem, při kterých byly sexuálně napadeny stovky německých žen.

Podpálil hotel a nastříkal na něj hákový kříž. Neudělal to však nácek
Foto: wikipedia
Popisek: Berlínská zeď.

Podpálení hotelu a nastříkání hákového kříže na jeho zeď má na svědomí šestadvacetiletý syrský migrant, který se již ke svému činu doznal. K celé události došlo v hotelu Bingen, který se nachází ve spolkové zemi Porýní-Falc. Pachatel na policii vypověděl, že založením požáru chtěl protestovat proti údajně stísněným životním podmínkám v hotelu, kde žije i mnoho dalších uprchlíků a sezónních pracovníků. Syřan uvedl, že pro sebe neviděl žádné nadějné vyhlídky.

Celý text v angličtině máte k dispozici ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Myslíte, že za vaší vlády jsme v jádru EU byli?

Podle mě jsme na druhé koleji od začátku a EU vůbec není jednotná. Mimochodem co říkáte na to, že se chce teď ekonomicky spojit do užší spolupráce 6 států EU? Není to důkaz toho, že je EU nejednotná a vlastně se tím rozpadá? A není to náhodou i v rozporu s nějakými stanovami EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

70 miliard eur pro Ukrajinu. Zvěsti kolem Pavla a summitu NATO

8:46 70 miliard eur pro Ukrajinu. Zvěsti kolem Pavla a summitu NATO

Minulý týden se nesl ve znamení spekulací o tom, proč má prezident Petr Pavel takový zájem zúčastnit…