Pojďme dělat revoluci! Americké celebrity zbraně proti Trumpovi skládat nechtějí

11.11.2016 22:10

Americké celebrity se do Donalda Trumpa hromadně navážely již v předvolební kampani. Mnozí dokonce vyhrožovali, že odejdou ze Spojených států. Poté, co byl Trump zvolen americkým prezidentem, zaplavili umělci sociální sítě znepokojenými statusy.

Pojďme dělat revoluci! Americké celebrity zbraně proti Trumpovi skládat nechtějí
Foto: donaldjtrump.com
Popisek: Donald Trump
reklama

Syčák, grázl a čuně. Tak mimo jiné Trumpa nazval herec Robert de Niro. „Je podvodník, estrádní umělec a podvraťák, který neví, o čem mluví. Nedělá si domácí úkoly a nevadí mu, že ohrožuje společnost,“ uvedl de Niro. Po volbách, v nichž Trump vyhrál, mluví střízlivěji. „Teď to nemůžu udělat, je prezidentem. Musím respektovat tu pozici. Musím počkat a uvidíme, co udělá, jak bude řešit určité věci,“ nechal se slyšet.

Do tábora příznivců Hillary Clintonové se zařadila i popová zpěvačka Madonna, která dokonce při svém koncertu v Madison Square Garden neváhala slíbit orální uspokojení všem, kdo její favoritce vhodí hlas. „Nikdy se nevzdáme,“ burcovala po volbách na svém twitteru.

„Truchlím za naši zemi, ženy a za celý svět,“ reagovala na Trumpovo vítězství oscarová herečka Bette Midler. „Divný sen,“ otřásl se herec Ben Stiller.

Slavný zpěvák Mick Jagger vtipkoval, že ho možná požádají, aby při inauguraci nového amerického prezidenta zazpíval píseň „Nemůžeš mít vždycky to, co chceš“.

„Pokud vyhraje (Trump, pozn. red.), odstěhuji se na Jupiter,“ vyhrožovala zpěvačka Cher loni na Twitteru. To, zda svá slova naplní, když se Donald Trump stal americkým prezidentem, není známo. Na svém twitterovém účtě si však zpěvačka nebrala s Trumpem servítky. „Svět už nikdy nebude stejný. Je mi líto mladých,“ uvedla zpěvačka s tím, že kdyby použila „to slovo na pět“, záchod už by nikdy nebyl záchodem. Hovno nemůžete vyčistit, myslí si Cher.

„Lety do Kanady jsou opravdu levné,“ zmínila herečka a zpěvačka Brittany Snow. 

„Tohle je trapná noc pro Ameriku,“ povzdechl si Chris Evans s tím, že Američané dovolili násilníkovi vést jejich národ. „Jsem zničený,“ zoufá si.

Zpěvačka Katy Perry rovnou vyzvala k revoluci. Podle ní totiž Američané nejsou národem, který by se měl nechat vést nenávistí. 

Zdroje ZDE, ZDE a ZDE 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Můžem začít, ještě ne, ale už jo.“ Jak štáb ČT zmatkoval na akci, které se účastnili Němcová a Oberfalzer

18:30 „Můžem začít, ještě ne, ale už jo.“ Jak štáb ČT zmatkoval na akci, které se účastnili Němcová a Oberfalzer

REPORTÁŽ Doba je nemocná, i když jinak než v roce 1948. Je ale třeba bránit stejné hodnoty. To také …