Pojedete ve vlaku do koncentračního tábora. V Praze začíná pozoruhodná výstava

01.10.2018 6:25 | Zprávy
autor: mp

U příležitosti 100. výročí vzniku Československa bude dnes pod bývalým Stalinovým pomníkem na pražské Letné zahájena audiovizuální expozice Paměť národa. Výstava se zaměřuje na obě totalitní období nacismu a komunismu, píše ČTK.

Pojedete ve vlaku do koncentračního tábora. V Praze začíná pozoruhodná výstava
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Reinhard Gehlen

V první části expozice nazvané Svědectví budou moci návštěvníci vidět desetiminutovou videoprojekci s vyprávěním pamětníků vzpomínajících na významné události 20. století.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Hamplová: Chce to prostě lidi zcela nové generace

Jací jsou podle vás lidi nové generace? Mě přijde, že právě ta nová generace propaguje zelené nesmysly a další, jako třeba různá pohlaví atd. A ještě by mě zajímalo, jak se vlastně díváte na naše členství v EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

18:20 „Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

Chcete den vlajky, a přitom se k ní chováte jako k hadru. I to se mohl dozvědět Andrej Babiš letos 3…