Policejní ochranka doprovázela starostu Novotného i během třítýdenní dovolené

27.07.2020 19:00 | Zprávy
autor: nab

Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) má opět přidělenou policejní ochranu, sám informaci sdělil Rádiu Impuls. Tentokrát ji podle svých slov nemá kvůli Rusům, ale z důvodu výhrůžek, které mu anonymně chodí, píše server iDNES.cz.

Policejní ochranka doprovázela starostu Novotného i během třítýdenní dovolené
Foto: Repro Youtube
Popisek: Pavel Novotný

„Policejní ochranu mám pořád, už ji nemám kvůli Rusům, ale nemůžu říct, proč ji mám teď. Nikdo okolo mě o ní ani nevěděl a policie se snažila být k daňovým poplatníkům šetrná,“ uvedl starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný pro Rádio Impuls.

Na třítýdenní dovolené po Česku, kam se vydal s dětmi v obytném voze, jej už musela doprovázet policie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drulák o summitu NATO: Smyslem bylo, aby Američané zase vymáčkli z Evropanů peníze

15:40 Drulák o summitu NATO: Smyslem bylo, aby Američané zase vymáčkli z Evropanů peníze

Ostře sledovaný summit NATO v Ankaře skončil. Navzdory politickým proklamacím o revoluci v kolektivn…