Podle informací TV Nova policie vyšetřuje případ napadení ze silvestrovské noci ve Varnsdorfu. Rodiče šli tehdy vyprovodit svého syna k taxíku, když je po cestě napadla skupina mladíků. Nejprve prý napadli otce, poté i syna, když se ho snažil bránit. Syn skončil v nemocnici s pohmožděním krční páteře, matka kvůli ráně do hlavy.
Syn poté, co se probral z bezvědomí, vypověděl, že útočníci byli Romové. Rodině prý nadávali do „bílých sviní“. Útok se měl odehrát nedaleko varnsdorfské ubytovny Sport, nedaleko níž se v létě odehrály některé z pochodů proti nepřizpůsobivým.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: pan