Policie pohrozila Šlachtovi „kroky v trestněprávní rovině“

09.07.2016 9:41

Policie pohrozila bývalému lovci mafiánů Robertovi Šlachtovi „kroky v trestněprávní rovině“. A to za výroky, které na adresu vedení policie pronesl v rozhovoru pro Hospodářské noviny. Informovala o tom dnešní Mladá fronta Dnes.

Policie pohrozila Šlachtovi „kroky v trestněprávní rovině“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta, bývalý šéf ÚOOZ
reklama

Šlachta v HN popisoval mimo jiné rozhovory se svými nadřízenými. „Pořád jsem slyšel, ať neděláme, co nemáme, zejména citlivé kauzy. Že se za nás zaručili, že nebudou problémy.“ Konkrétně jmenoval, že na něj tlačil náměstek policejního prezidenta generál Zdeněk Laube.

Vedení policie si samozřejmě Šlachtův výpad nenechalo líbit. Napřed popřelo, že by na něj kdokoli tlačil. „Vrcholný management policie nevylučuje podniknutí dalších kroků v trestněprávní rovině v souvislosti s těmito nepravdivými nařčeními,“ reagoval mluvčí policie Jozef Bocán.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

22:17 „Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

REPORTÁŽ „Prachsprostá zlodějko Albrightová, všechno to vrátíš!“ I to znělo v pondělí večer Václavsk…