Politici se učí od populistů, píše Robejšek

08.10.2011 15:23 | Zprávy
autor: joh

V Evropě jsou na vzestupu populistické strany. A může za to nejen krize, ale také politická korektnost nebo xenofobie. A zároveň neschopnost současných politiků. Alespoň podle analytika Petra Robejška.

Politici se učí od populistů, píše Robejšek
Foto: Archiv PR
Popisek: Petr Robejšek

Pod praporem politické korektnosti a za vydatné mediální podpory vytěsňuje tato kuriózní koalice z politické diskuse „nežádoucí“ témata a oslabuje možnosti demokratické kontroly. Nepohodlní tazatelé jsou okřiknuti a jejich názory difamovány jako extremistické, šovinistické, zaostalé, neetické či prostě nekompetentní,“ píše Robejšek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Cena potravin

Podle vás jí sníží konkurence. Co jste tedy proto, aby tu byla větší konkurence a potažmo levnější potraviny fakt byly, udělali, když jste byli v opravdové vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znepokojeni Zelenským. Výhružka Orbánovi rozdělila EU

15:26 Znepokojeni Zelenským. Výhružka Orbánovi rozdělila EU

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v posledních týdnech výrazně přitvrdil ve svých veřejných v…