„Neúspěch Trumpa? Jen pokračuje v Obamových šlépějích,“ komentuje na serveru Zdroj.cz americké volby politolog Matěj Trávníček. Modrá vlna demokratů se nekonala, a i když Trumpovi republikáni sice ztratili většinu ve Sněmovně reprezentantů, v Senátu si ji uchovali, a ještě posílili. Pro šéfa Bílého domu je to podle politologa bezesporu dobrý výsledek.
,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil.
Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.