Poslanec ČSSD: Nejen v případě Parkanové jde o velezradu

27.06.2012 9:16

Jiří Koskuba, poslanec ČSSD, se pro ParlamentníListy.cz vyjadřoval k případu Vlasty Parkanové. Mezi jeho výroky zazněla i slova o velezradě. Jedna ze čtenářek jej poprosila o bližší vysvětlení, podle čeho soudí, že šlo v kauze nákupu letounů CASA o velezradu.

Poslanec ČSSD: Nejen v případě Parkanové jde o velezradu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Koskuba, primář II. interny Nemocnice Na Bulovce
reklama

"Vážená paní, neměl jsem na mysli toliko případ paní Parkanové. Měl jsem na mysli obecně všechny případy, kdy politici, státní úředníci i vrcholní manažeři firem se státní účastí, kraje či města a obce nevyjímaje, podléhají lákadlu korupce," odpovídá poslanec.

Nesmíme mít zavřené oči

"Předražené a nevýhodné zakázky, které způsobují plýtvání veřejnými financemi a tím zadlužování poctivých daňových poplatníků i země samotné a jedinou skutečnou výhodu přináší samotným aktérům tohoto rádoby byznysu, jsou bezpochyby zradou vůči lidem a zemi, kterou mají spravovat a zastupovat. Ve velkém pak velezradou. Omlouvám se, ale toto je zřejmé, nemáme-li zavřené oči. A neměli bychom je mít. Navíc velezrada je nepromlčitelná," je přesvědčen Koskuba.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: adr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČT jednoznačně porušila zákon. Petr Žantovský tuší, z jakých důvodů byl ve skutečnosti narychlo spuštěn „kanál pro důchodce“

7:22 ČT jednoznačně porušila zákon. Petr Žantovský tuší, z jakých důvodů byl ve skutečnosti narychlo spuštěn „kanál pro důchodce“

TÝDEN V MÉDIÍCH Česká televize spuštěním programu ČT3 naprosto jednoznačně porušila zákon, který zce…