Pošle si nás Zeman ještě pro fimfárum? Novináři brzy ráno odchytili rozčíleného Lubomíra Zaorálka a stálo to za to

12.05.2017 9:34 | Zprávy
autor: vef

Grémium ČSSD dnes projednává návrh prezidenta Miloše Zemana, jenž prosazuje, aby z vlády odešel nejen ministr financí Andrej Babiš (ANO), jehož odvolání premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) žádá, ale i sám Sobotka. Jak uvedl pro server Novinky.cz ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), tento návrh zřejmě sociální demokraté nepřijmou.

Pošle si nás Zeman ještě pro fimfárum? Novináři brzy ráno odchytili rozčíleného Lubomíra Zaorálka a stálo to za to
Foto: Daniela Černá
Popisek: Lubomír Zaorálek

Kromě toho se pro Novinky.cz vyjádřil také ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD), a to k návrhu hnutí ANO, aby se novou ministryní financí stala náměstkyně Alena Schillerová. Zároveň dodal, že nechápe, proč prezident nepřijal demisi celé vlády v momentě, kdy ji Sobotka nabízel. 

„Pan prezident s námi hraje hru ani oblečená, ani nahá, ani pěšky, ani na voze. Už jenom čekám, až nás vyzve hledat nějaké fimfárum, o kterém nikdo neví, co to je, a až ho najdeme, tak ho odvolá,“ řekl s ironií Zaorálek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Máte zapotřebí s vašimi zkušenostmi hájit neustále Macinku a Turka?

Proč to děláte? Vám opravdu přijde v pořádku jednání Macinky s prezidentem včetně těch jeho SMS? Nemyslíte, že vám celá ta kauza kolem jmenování Turka přerůstá přes hlavu a jen vás poškozuje? Nebo myslíte, že Vám přinese nějaké politické body?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslankyně popsala podivné chování kolegyň od Pirátů

18:25 Poslankyně popsala podivné chování kolegyň od Pirátů

DENÍK POSLANKYNĚ Opoziční poslanci celý týden vymýšleli nejrůznější průtahy jednání. A na jeho konci…