Potupa Šmardovy ČSSD. Zeman se sešel s Janou Volfovou

19.07.2023 15:22 | Zprávy

Bývalý prezident Miloš Zeman opět úřaduje ve své kanceláři v pražských Dejvicích. Nejnovější snímek aktuální návštěvy může způsobit mrzení v Lidovém domě. Exprezidenta totiž navštívila Jana Volfová, která si po změně názvu Sociální demokracie zaregistrovala zkratku ČSSD.

Potupa Šmardovy ČSSD. Zeman se sešel s Janou Volfovou
Foto: Repro Facebook
Popisek: Exprezident Miloš Zeman s političkou Janou Volfovou

„Pražská středa. Jsem moc rád, že se Jaselská 7 stala opravdovým místem setkávání, která nejsou jen formální. Jako to dnešní s předsedkyní ČSSD Janou Volfovou,“ stojí na oficiálním facebookovém profilu Miloše Zemana. 

Původní ČSSD, celým názvem Česká strana sociálně demokratická, totiž na svém posledním sjezdu změnila jméno i zkratku své strany a poté, co byla změna registrována u Ministerstva vnitra, využila šéfka tehdejší České suverenity Jana Volfová, že zkratka ČSSD je volná, a změnila název své strany. Dnes se její strana jmenuje „ČSSD – Česká suverenita sociální demokracie“ a oficiální zkratku má právě „ČSSD“.

Exprezident Miloš Zeman podle slov samotné Volfové tuto iniciativu přivítal. 

„Bylo to především přátelské setkání s člověkem, který tvořil začátek ČSSD. Skutečný vzestup a vrchol ČSSD. Potěšilo mě, že mi Miloš Zeman pogratuloval k tomu, že jsem značku ČSSD zachránila. Ptal se mě, jestli někteří členové ze Sociální demokracie přecházejí k nám, na což jsem mu řekla, že ano a po prázdninách to budeme řešit. Domluvili jsme se s Milošem Zemanem, že toto setkání nebylo poslední,“ řekla ParlamentnímListům.cz Jana Volfová.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radim Panenka

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

dezinformace

Co přesně je podle vás dezinformace? Nemyslíte, že by si to měl každý vyhodnotit sám? Myslíte, že pravda se pozná vždy na první pohled? Vždyť spousta věcí se prokáže až časem. To bylo třeba povyku, když byl někdo proti očkování proti covidu, protože lidi stejně neochrání a ejhle, za čas se ukázalo, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Ať se, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusepilax , 19.07.2023 16:43:20
to někomu líbí nebo nelíbí paní Volfová značku ČSSD zachránila. O tom se lí nemohlo ani zdát, že se tak snadno stane předsedkyní strany, který tuto historickou značku nese. Tomu se říká majstrštych, ke kterému jí pomohl svojí nebetyčnou hloupostí Šmarda, předseda strany jejíž název ani neznám.

|  7 |  1

Další články z rubriky

„Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

12:26 „Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

USA a jejich zkurvení spojenci – nám vyhlásili válku bez pravidel. Alespoň to tvrdí Dmitrij Medveděv…