Prasárnička? Michal Hašek se dočkal billboardu, který si neobjednal

03.10.2016 6:51

O víkendu se po Brně objevily billboardy s fotografií jihomoravského hejtmana Michala Haška s nápisem „Kdo lže, ten krade. České přísloví“. Billboardy jsou podepsány Radimem Jančurou.

Prasárnička? Michal Hašek se dočkal billboardu, který si neobjednal
Foto: KPR- Hana Brožková
Popisek: Michal Hašek
reklama

„Ubohý billboard pana Jančury beru jako poslední zoufalý pokus ANO a tohoto parťáka Andreje Babiše a Dana Ťoka před volbami,“ reagoval na vyvěšení billboardů Hašek na svém facebookovém profilu. Podle něj je otázkou, co má Jančura od ANO slíbené. „Zda ‚jen‘ nové vlaky za miliardy ze státní půjčovny pana Ťoka z peněz fondů EU, nebo nějaké lukrativní tratě od Ťokova ministerstva či případných budoucích hejtmanů za ANO...,“ dodal s tím, že zbytek nechává právníkům. Hašek připouští, že ale billboard nemusel pochopit a že se může jednat o „společný vzkaz s Radimem Jančurou pro Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo“.

Celý text příspěvku Michala Haška na jeho facebookovém profilu:

Ve středu jsem v on-line TN.cz naznačil,že očekávám do voleb ještě nějakou prasárničku od svého "fanouška" Radima Jančury. O víkendu se objevil po Brně jím podepsaný billboard. Aby všem bylo úplně jasné oč jde,jako první a jediný mne o komentář požádal Lukáš Valášek z Mladé fronty Dnes s tím ,že je za pár minut uzávěrka ?????? tedy doufám,že se zítra čtenáři dočtou moji KOMPLETNÍ odpověď-

Ubohý billboard pana Jančury beru jako poslední zoufalý pokus ANO a tohoto parťáka Andreje Babiše a Dana Ťoka před volbami,je otázkou co má od ANO slíbené-zda "jen" nové vlaky za miliardy ze státní půjčovny pana Ťoka z peněz fondů EU nebo nějaké lukrativní tratě od Ťokova ministerstva či případných budoucích hejtmanů za ANO...

zbytek nechávám právníkům a těším se na zbývajících 5 dnů do voleb ???? samozřejmě může jít také o nepochopení z mé strany a společný vzkaz s Radimem Jančurou pro Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo ??????


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pohled na přelidněnou náplavku rozzuřil zaměstnance ČT. Sám měl covid. A nakupující nešetřil

18:51 Pohled na přelidněnou náplavku rozzuřil zaměstnance ČT. Sám měl covid. A nakupující nešetřil

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) doporučil, aby se teď vzhledem k epidemiologické situaci nekon…