Prase, dementní šmejde! Jsi jak Putin, bouchly saze Pavlu Šafrovi. A to nebylo vše

14.02.2020 21:57

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl sdílel na svém facebookovém profilu screen konverzace mezi dvěma novináři – Jakubem Zelenkou z Deníku N a šéfredaktorem serveru Forum24.cz Pavlem Šafrem. „Xanax vs. Avast. Pravda a láska ultimate edition,“ napsal k tomu Plesl.

Prase, dementní šmejde! Jsi jak Putin, bouchly saze Pavlu Šafrovi. A to nebylo vše
Foto: Repro Youtube
Popisek: Šéfredaktor Fora24, Pavel Šafr
reklama

Šafra Zelenka viditelně velmi rozčílil. „Jsi docela obyčejné prase. Lžeš jako Putin. Co si to dovoluješ takhle lhát, aniž by sis cokoliv zjistil?“ psal Šafr Zelenkovi. „Běžte raději spát, bude to důstojnější pro všechny,“ odvětil Zelenka. 

Celou konverzaci přitom odstartoval právě Zelenka svým tweetem. „Pavel Šafr se chlubil, že Forum24 je v plusu a napsal Deník N, že prý produktová desítky milionů od veřejnosti, což není pravda. Je jasné, že web typu Forum24 bude šlape, když se chová s prominutím tak prasecky. A ne, neomluvím se člověku, co nazýval mou kolegyni prostitutkou,“ uvedl doslova i s překlepy Zelenka. Co myslel například slovem „produktová", těžko říct, patrně jde o „prodělává". 

I přestože se pak Zelenka snažil Šafra umlčet, nepovedlo se mu to. „Blbost je hřích. To probereme,“ napsal totiž Šafr novináři z Deníku N. „Už jste byl u zpovědi?“ odvětil Zelenka. 

„Co si to ty dementní šmejde dovoluješ? Takhle se k nám chovali estébáci. Jsi z té lihně,“ zakončil diskusi Šafr.

Zelenka si již předtím na Šafra stěžoval kvůli tomu, že jeho kolegyně z Deníku N podle něj celý den pracovala na textu týkajícím se Agrofertu a žaloby ČR na EU. „Enko.cz dalo foto titulky jako promo na zítřek. Forum24 zprávu skrze obrázek titulky ukradlo (aniž by to mohli číst).“ „Pominuli naprostou rezignaci na základy novinařiny, alespoň si celou zprávu přečíst (nebylo jak) a oslovit třeba nějaké lidi. Odehrálo Forum24.cz zprávu tímhle: ‚Na věc upozorňuje titulní strana středečního Deníku N‘ v perexu,“ popsal Zelenka.

„Pak si to začali dělat po vlastní ose a hodili citaci níže takto: ‚Na usnesení vlády, které jinak nebylo medializováno, upozornil Deník N v reklamě na svoji středeční titulní stranu. Později také článek uveřejnil na svém webu.‘,“ podotkl Zelenka dále.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Poradci za půl milionu měsíčně a pak tohle... Petr Žantovský je ohromen nepovedeným útokem Hřiba na Hrad. I ČT kvůli tomu „zalezla“

7:35 Poradci za půl milionu měsíčně a pak tohle... Petr Žantovský je ohromen nepovedeným útokem Hřiba na Hrad. I ČT kvůli tomu „zalezla“

TÝDEN V MÉDIÍCH Čím dál silněji se francouzští politici a intelektuálové vymezují vůči idejím, přich…