Pravice by se měla inspirovat u Babiše a Masaryka, míní bývalý rozhlasový šéfredaktor

19.07.2020 10:05 | Zprávy
autor: mp

Poté, co Miroslav Kalousek a Karel Schwarzenberg oznámili svůj odchod z Poslanecké sněmovny, nastal podle bývalého šéfredaktora stanice ČRo Vltava Petra Fischera čas přemýšlet, kam by se měla ubírat česká pravice. Správný směr jí prý udal už Tomáš G. Masaryk. Dnešní pravicoví politici, dle Fischera, jen musí najít odvahu si to přiznat a po této cestě jít.

Pravice by se měla inspirovat u Babiše a Masaryka, míní bývalý rozhlasový šéfredaktor
Foto: Facebookový profil Andreje Babiše
Popisek: Premiér Andrej Babiš (ANO)

České pravicové strany dnes nejsou schopny získat větší pozornost voličů. Svědčí o tom ostatně už sám fakt, že tyto strany jsou už sedm let v opozičních lavicích. Petr Fischer to na blogu na serveru Aktuálně.cz přičítá tomu, že dnešní představitelé pravicových stran pozapomněli na sociální politiku, která je přitom to jediné, co českého voliče zajímá opravdu nejvíc.

Pochopil to prý i Andrej Babiš (ANO), kterému jeho tým vymyslel heslo „Bude líp“. Není z toho zcela jasné, komu přesně bude líp, ale dá se to vyložit i tak, že bude líp všem, stačí, když zvolíte ANO a Babiš už to zařídí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…