Právnička Hustáková varuje: Tato vláda skončí zcela jinak, než všechny předchozí

30.08.2022 20:24 | On-line
autor: rak

„Vláda se bude držet u moci, co to dá, protože její konec bude jiný, než u předešlých, republika bude v takovém stavu, že to bez trestní odpovědnosti asi nepůjde,“ předpovídá ke konci kabinetu premiéra Petra Fialy (ODS) advokátka Miroslava Hustáková, která v letošních volbách kandiduje za Trikoloru do Senátu. Letošní zimu podle ní „i ti nejhloupější eurofilové poznají, co je Evropská unie zač“. Očekává velmi krušné časy.

Právnička Hustáková varuje: Tato vláda skončí zcela jinak, než všechny předchozí
Foto: Archiv MH
Popisek: Advokátka Miroslava Hustáková

Kandidátka do Senátu míní, že by si lidé měli nalít čisté víno, a přestože se jim to i třeba nebude vládním oponentům líbit, je prý „krutou pravdou“, že demonstrování proti současné vládě „jen tak brzy nezmění vůbec nic“, byť je dle ní demonstrovat „nutné“.

Vláda premiéra Petra Fialy (ODS) se dle advokátky „bude držet u moci, co to dá, protože její konec bude jiný, než u předešlých“ – Hustáková tvrdí, že „republika bude v takovém stavu, že to bez trestní odpovědnosti asi nepůjde“.

Míní, že se „celý svět se už spojil proti Západu“ a příliš lidí to nevnímá kvůli „cenzuře“. „Světu už nezáleží na Západu, ani indický prezident nepřijal vedení Evropské unie, saudský král neměl čas přivítat Bidena na letišti při jeho návštěvě Saúdské Arábie, nedohodli množství dodávané ropy, návštěva Pelosi na Tchaj-wanu definitivně hodila Čínu do náruče Ruské federace,“ líčí kandidátka Trikolory, jak aktuálně vnímá mocenské rozložení světa.

Predikuje, že energetickou krizi se nepodaří vyřešit a kvůli drahé energii budou krachovat firmy a dojde tak na propouštění zaměstnanců.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu

10:30 „Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu

Hrad dnes oznámil, že prezident Petr Pavel podává kvůli údajné nesoučinnosti vlády v otázce summitu …