Pražská plynárenská: Chytrá volba pro vytápění a ohřev teplé vody

26.04.2021 18:03 | Komerční článek

Zamýšleli jste se během topné sezóny, že pomalu nastal čas vyměnit váš, sice zatím stále ještě funkční kotel, nicméně už poměrně letitý kotel za kotel nový? Výměna plynového kotle patří mezi vyšší položky nákladů domácností, a proto tento krok nejeden z nás důkladně zvažuje. Když ale náklady na provoz a za opravu starého kotle začnou příliš zatěžovat rodinný rozpočet, nastal čas poohlédnout se po novém.

Pražská plynárenská: Chytrá volba pro vytápění a ohřev teplé vody
Foto: Pražská plynárenská
Popisek: Plynový kotel Prometheus

Vhodným typem kotle můžete dosáhnout efektivní investice rozhodující o budoucích nákladech za vytápění. Díky novému kondenzačnímu kotli můžete uspořit do budoucna nemalé peníze. S výběrem toho správného kotle vám pomůže váš dodavatel energií. Pražská plynárenská přichází s nabídkou kondenzačních kotlů vlastní značky

PROMETHEUS SUPER KOMPAKT. VLASTNÍ ZNAČKA S UNIKÁTNÍM ŘEŠENÍM

Volba značky není náhodná. Za značkou stojí více než 25 let zkušeností dceřiné společnosti Prometheus. Při vývoji kotle vycházela společnost hlavně právě z letitých zkušeností, získaných přímo od zákazníků. Společnost zajistí i jeho odbornou montáž. Jako jediný na trhu se kotel osazuje patentovaným dvouokruhovým výměníkem. Samostatný okruh je pro ohřev teplé vody tak pro vytápění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Komerční článek

Mgr. Richard Brabec byl položen dotaz

Proč jste proti vzniku NP Křivoklátsko?

V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zamlčeli sebevraždu, tak nic nedostanou. Angelika Bazalová skoncovala s ČT

4:44 Zamlčeli sebevraždu, tak nic nedostanou. Angelika Bazalová skoncovala s ČT

Přestat na protest proti zpravodajství České televize platit koncesionářské poplatky? V rozčílení př…