Pražské autobusy i tramvaje okrášlí kníry. Jde o podporu Movemberu

27.10.2020 17:12 | Zprávy

Celosvětová kampaň Movember bojuje pravidelně za změnu pohledu na mužské zdraví. Již třetím rokem se i dopravní podniky připojí k podpoře projektu Movember a v ulicích budou po celý listopad opět k vidění kníry na čelech autobusů, tramvají i trolejbusů. Šířit osvětu ale budou dopravní podniky po celé ČR i prostřednictvím dalších komunikačních kanálů.

Pražské autobusy i tramvaje okrášlí kníry. Jde o podporu Movemberu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tramvaj, ilustrační foto

Spolupráce organizátorů Movemberu s dopravními podniky odstartovala v předloňském roce a měla velmi dobré ohlasy. Zapojená města k podpoře projektu přistupují individuálně a využívají své běžné komunikační kanály. Kromě knírů na vozech budou v jednotlivých městech k vidění i další grafické materiály, a to nejen ve vozidlech a v jejich interiérech, ale také například na sociálních sítích, webových stránkách či zákaznických centrech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: tan

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Opravdu je podle vás horší Babiš než Okamura?

Vy byste čistě teoreticky raději spolupracovala s SPD než s ANO? Vím, že nechcete spolupracovat ani s jedou ze stran, ale vaše tvrzení, že je zlo Babiš a ne Okamura mě překvapilo. A co přesně myslíte tím zlem? Děkuji za vysvětlení. Ptáčková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Foltýn se rozzlobil: Fabriky mají jet na plný plyn!

8:42 Foltýn se rozzlobil: Fabriky mají jet na plný plyn!

Plukovník Otakar Foltýn, právník a někdejší koordinátor strategické komunikace ve vládě Petra Fialy …