Pražský lídr ANO Patrik Nacher: Kdo nepodepsal nějaký dokument, kde jeho jméno bude navždycky, může kibicovat..

30.04.2018 17:17

Lídr pražské kandidátky hnutí ANO Patrik Nacher byl hostem dalšího rozhovoru digitální televize Regionalnitelevize.cz. Krátce v něm zhodnotil působení Adriany Krnáčové v čele pražského magistrátu. Rozpovídal se i o tom, jak asi primátorka myslela větu o málo pracovitých politicích ve svém dopise adresovaném členům pražského ANO. Prozradil také, jakou pozici má hnutí ANO v Praze a jak složité bude obhájit post primátora.

Pražský lídr ANO Patrik Nacher: Kdo nepodepsal nějaký dokument, kde jeho jméno bude navždycky, může kibicovat..
Foto: Archiv
Popisek: Patrik Nacher
reklama

Podle lídra pražské kandidátky ANO do magistrátních voleb Patrika Nachera dosáhla Adriana Krnáčová během uplynulého volebního období maxima možného.

„Obdivuju její odvahu. Její pozice byla nezáviděníhodná, já bych se v tom komfortně necítil. Nemít stoprocentní podporu ve svém klubu, do toho koaliční způsob vládnutí, kde každý má jiný, i filozofický úhel pohledu na rozvoj města... V těchto souvislostech dosáhla maximum možného,“ řekl Nacher a připomenul například vyřešení nájmu ve Škodově paláci, řešení kauzy Opencard či vyřešení toho, aby Pražanům a městu zase patřila voda. 

VIDEO:

Patrik Nacher také okomentoval výrok o zpovykaných Pražanech a prozradil, v čem by byl jiný než Adriana Krnáčová. „Celou řadu věcí bych udělal jinak.  Byl jsem tvrdým zastáncem toho, aby se v Praze nezvyšovala daň z nemovitosti, aby se nezvyšovaly žádné jiné poplatky, například za parkování,“ řekl.

Na dotaz, zda bude dostatečně silným lídrem pro prosazení důležitých dopravních projektů, řekl: „Je to o vůli a o sestavení silné koalice, která se na tom ideologicky shodne.“ To podle jeho slov v dané situaci nebylo možné.

On ale půjde do boje o primátorský post se třemi klíčovými oblastmi, přičemž tou nejdůležitější je doprava. „Dokončení základních páteřních sítí, konečně zahájení městského okruhu a jednání se státem o tom vnějším, využít chytrá řešení semaforů, kterými lze ušetřit až 20 % času, no a pak jsou to parkovací zóny,“ vyjmenoval. Podle něj je potřeba se věnovat i školství a bytové výstavbě. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: bod
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO „Dvojitou? Mám.“ Češi už přečůrali vládní nesmysl

14:41 VIDEO „Dvojitou? Mám.“ Češi už přečůrali vládní nesmysl

Z nových vládních nařízení se největším terčem posměchu stal příkaz nosit dvě chirurgické roušky na …