Pražští radní projednají změnu ceny za taxislužbu

13.01.2020 6:10 | Zprávy

Pražští radní dnes projednají návrh nařízení ceny taxislužby, podle kterého by se měla cena za jeden kilometr jízdy zvýšit z 28 na 36 korun, uvedla ČTK.

Pražští radní projednají změnu ceny za taxislužbu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pražský hrad

Nové ceny mají platit od dubna. Na programu jednání je rovněž studie proměny Motolského údolí a ostrova Štvanice. Radní se budou zabývat návrhem dalšího postupu zajištění městského mobiliáře nebo tzv. programem dvou procent do umění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Kolik lidé ze SOCDEM bude na kandidátce Stačilo?

A napadlo vás, že jste vlastně stranu pohřbili zbytečně? Kvůli koalici z ní odešlo dost výrazných tváří a nebojíte se, že to bude k ničemu? Že pro voliče SOCDEM budete nevolitelní kvůli spolupráci s komunisty a pro voliči komunistů vás volit nebudou, že dají radši preferenční hlas komunistům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zbiju tě.“ Ve Frankfurtu zažil, co ani v Iráku ne. Drogy, mafie, zločin, napadení, výhrůžky

18:15 „Zbiju tě.“ Ve Frankfurtu zažil, co ani v Iráku ne. Drogy, mafie, zločin, napadení, výhrůžky

Žena, která se předávkovala tvrdou drogou přímo na chodníku. Ulice plné odpadků a drogově závislých.…