Před půlnocí mají být zveřejněny výsledky českých eurovoleb

26.05.2019 6:00 | Zprávy
autor: mp

Hodinu před půlnocí by dnes měly být zveřejněny výsledky letošních voleb českých europoslanců. I když hlasování v ČR skončilo už v sobotu, Český statistický úřad může výsledky zveřejnit až po 23:00, uvedla ČTK.

Před půlnocí mají být zveřejněny výsledky českých eurovoleb
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Evropské unie

Důvodem je to, že ve většině států unie si budou voliči své europoslance vybírat až v tento den, jako poslední skončí hlasování v Itálii.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

A o co vám teda jde zrušením poplatků?

Stejně je budeme platit zase všichni, i když nepřímo z rozpočtu. A jestli tu jde o kontrolu hospodaření ČT. Proč se neřeší jen ta? Ostatně v tom s vámi souhlasím, že vyřešena měla být už dávno. Ale ani vy jste to neudělali. Nejste ve sněmovně ani ve vládě prvně. Děkuji. Vršková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Věděli jste, že nezvou Okamuru.“ Konec legrace. V ČT se pere špína

11:35 „Věděli jste, že nezvou Okamuru.“ Konec legrace. V ČT se pere špína

Dlouholetý reportér a moderátor České televize Richard Samko se pustil do křížku s další výraznou tv…