Premiér Andrej Babiš navštíví v Praze služby pro drogově závislé

16.03.2018 6:15 | Zprávy

Premiér vlády v demisi Andrej Babiš (ANO) navštíví spolu s národním protidrogovým koordinátorem Jindřichem Vobořilem v Praze služby pro drogově závislé. Prohlédne si kontaktní centrum pro drogově závislé na Smíchově, ambulanci pro závislé na hazardu v Žitné ulici, terénní program u sanitky poblíž Národního muzea a nové centrum pro prevenci závislostí dětí a mladistvých na Lhotce.

Premiér Andrej Babiš navštíví v Praze služby pro drogově závislé
Foto: Hans Štembera
Popisek: Schůze vlády v demisi. Na programu mimo jiné i novela zákona o zbraních či zákoníku práce

Odbor protidrogové politiky, který spadá pod premiéra, má pro letošek k dispozici 130 milionů. Babišova vláda v demisi chtěla původně protidrogový odbor přesunout z gesce premiéra na ministerstvo zdravotnictví. Po kritice od záměru ustoupila. Babiš se nakonec podle svých slov rozhodl tématu věnovat, protože ho tato problematika baví.

V pondělí byl premiér na podobné prohlídce několika kulturních institucí a objektů. Slíbil při ní miliardy korun na opravy karlínské Invalidovny, Národního divadla a Národní galerie.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

Tomio Okamura byl položen dotaz

Co je podle vás příčinou vašeho neúspěchu?

Podle mě to souvisí i s tím, že se jste chytli papalášské manýry. Už jsem to třeba psala panu Fialovi, když tvrdil, jak je neetické někomu odebrat náhrady, když nepracuje a co myslíte, odpověděl mi alespoň? Ne. Vám už také většina z nás nestojí ani za odpověď. Dřív jste byli mnohem otevřenější. Naví...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Švýcarský summit o Ukrajině: Biden chyběl, Zelenského to rozrušilo

21:49 Švýcarský summit o Ukrajině: Biden chyběl, Zelenského to rozrušilo

Kolem 100 zemí a organizací se účastní dvoudenní konference ve Švýcarsku, která má nalézt cestu k mí…