Premiér Babiš se dnes zúčastní varšavských oslav 20 let v NATO

10.03.2019 6:25 | Zprávy
autor: nab

Český premiér Andrej Babiš se dnes ve Varšavě zúčastní oslav 20. výročí vstupu Česka, Polska a Maďarska do NATO a 15 let slovenského členství v této alianci. Slavnosti spojené s vojenskou přehlídkou navštíví rovněž další premiéři zemí Visegrádské čtyřky.

Premiér Babiš se dnes zúčastní varšavských oslav 20 let v NATO
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš

Na dopolední ceremoniál, během kterého by měli promluvit lídři V4, naváže krátce před polednem ukázka cvičení aliančních jednotek v Polsku. Premiéři poté zavítají mezi příslušníky první varšavské tankové brigády.

Šéfy vlád doprovodí na oslavy rovněž visegrádští ministři obrany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tymur „zlatý záchod“ Mindič není hlavní korupčník. Ukrajinský detektiv líčí, čemu čelí

18:43 Tymur „zlatý záchod“ Mindič není hlavní korupčník. Ukrajinský detektiv líčí, čemu čelí

Nalezený uprchlý ukrajinský podnikatel a blízký spolupracovník prezidenta Volodymyra Zelenského Tymu…