Premiér Nečas se dnes setká se zástupci Lotyšska

17.05.2013 6:32 | Zprávy
autor: jno, čtk

Premiér Petr Nečas se dnes v Rize sejde s lotyšským prezidentem Andrisem Bérziňšem a s předsedou lotyšské vlády Valdisem Dombrovskisem. Nečas bude jednat i s předsedkyní zákonodárného sboru Solvitou Áboltiňovou. Odpoledne dvoudenní návštěvu Pobaltí ukončí. Českého premiéra doprovázejí zástupci asi 20 českých firem a podniků, kteří se zúčastní jednání obchodního fóra.

Premiér Nečas se dnes setká se zástupci Lotyšska
Foto: Petr Kupka
Popisek: Premiér Petr Nečas

Premiér ve čtvrtek ve Vilniusu jednal se svým litevským protějškem Algirdasem Butkevičiusem. Podle Nečase pobaltské republiky zaznamenávají dynamický ekonomický růst, což je dobrá příležitost k tomu, aby se na jejich trzích prosadily i české firmy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Emisní povolenky

Jsem proti nim a jsem rád, že někdo bojuje za nás. Ale když tvrdíte, že je hodláte případně neimplementovat do české legislativy. Je to takto jednoduše možné? Myslíte, že to v EU projde, že nás to pak nebude stát taky dost peněz?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dopis 21 šéfredaktorů proti Babišovi zničen pár řádky

7:37 Dopis 21 šéfredaktorů proti Babišovi zničen pár řádky

Šéf hnutí ANO a premiér Andrej Babiš se vymezil vůči deníku Právo, serveru Novinky.cz a serveru Sezn…