Prezident se sejde k novoročnímu obědu se šéfy Senátu a Sněmovny

14.01.2020 6:09 | Zprávy
autor: čtk

Prezident Miloš Zeman se dnes sejde při tradičním novoročním obědě s předsedy Senátu a Sněmovny Jaroslavem Kuberou (ODS) a Radkem Vondráčkem (ANO). K tématům debat tří nejvyšších ústavních činitelů by mohly patřit zahraniční politika, koordinace zahraničních cest nebo přijímané zákony.

Prezident se sejde k novoročnímu obědu se šéfy Senátu a Sněmovny
Foto: Repro Youtube
Popisek: Vánoční poselství Miloše Zemana

Loni politici hovořili například o odchodu Británie z Evropské unie, když hrozil takzvaný divoký brexit. K tématům patřil také Zemanův tlak na přesídlení českého velvyslanectví v Izraeli do Jeruzaléma. Zeman zopakoval, že by nepodepsal případné uzákonění sňatků gayů a leseb.

Vášnivý kuřák Kubera po loňské schůze prozradil, že při ní vykouřil skoro krabičku cigaret a prezident kouřil zhruba stejně. Bývalý "společenský kuřák" Vondráček mluvil o "příjemně strávených dvou hodinách pasivního kouření".

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezneužívali. Zajímá mě, ale jak konkrétně jste myslel ten váš komentář v kontextu dnešní doby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přegenerálováno. Vyšší důstojníci z osmdesátek by tu flákárnu zvládli. Fidler doporučuje Trumpovo řešení

18:15 Přegenerálováno. Vyšší důstojníci z osmdesátek by tu flákárnu zvládli. Fidler doporučuje Trumpovo řešení

HISTORIE BEZ HYSTERIE „Tady prostě za normálních podmínek funkci pro generála nenajdete. Maximálně p…