Přidat důchodcům čtyřicet korun? To myslíte vážně? Penzisté si to dnes u Jílkové vyříkají s děkanem Ševčíkem

08.10.2015 15:37 | Zprávy
autor: vam

Je to vůbec důstojné, zvýšit penzistům důchody o pouhých čtyřicet korun? O tom se bude dnes večer diskutovat v pravidelném čtvrtečním pořadu Máte slovo. S moderátorkou Michaelou Jílkovou budou jako obvykle debatovat odborníci z různých částí názorového spektra, politici, ale i zástupci těch, kterých se dnešní téma především týká – samotní důchodci.

Přidat důchodcům čtyřicet korun? To myslíte vážně? Penzisté si to dnes u Jílkové vyříkají s děkanem Ševčíkem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka pořadu Máte slovo Michaela Jílková

Za tuto část obyvatelstva na televizních obrazovkách vystoupí předseda Rady seniorů ČR Zdeněk Pernes, dále pak nespokojený důchodce z Karlových Varů Milan Hančák a pracující důchodce z Velké Dobré Miroslav Vokřínek.

Odbornou část veřejnosti budou reprezentovat ekonom a děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík, Ondřej Hák z Asociace finančních poradců ČR a student Národohospodářské fakulty VŠE Adam Páleníček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

LPG

Proč necháte, aby se po vaší regulaci cen benzínu a nafty čerpačky hojily na majitelích aut s LPG? Od začátku krize se cena LPG zvedla průměrně o cca 50% a vy s tím neděláte vůbec nic! Vyhovuje vám to, protože vyberete víc na dani?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslední den ve funkci odpálila bombu. Fauci, Wu-chan a původ covidu

19:57 Poslední den ve funkci odpálila bombu. Fauci, Wu-chan a původ covidu

Šéfka americké Národní zpravodajské služby (DNI) Tulsi Gabbardová k 30. červnu rezignuje na svou fun…