Přijala funkci v Rusnokově vládě, ČSSD ji za to vyhání z partaje

27.06.2013 11:08 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Sociální demokracie vyzve svou bývalou místopředsedkyni Marii Benešovou, která přijala post ministryně spravedlnosti ve vznikající vládě Jiřího Rusnoka, aby odešla ze strany. ČTK to dnes sdělil předseda ČSSD Bohuslav Sobotka.

Přijala funkci v Rusnokově vládě, ČSSD ji za to vyhání z partaje
Foto: hns
Popisek: Marie Benešová v půlnočním rozhovoru

Víc prý věc Sobotka řešit nechce, protože kabinet, který vzniká z popudu prezidenta Miloše Zemana, nemá budoucnost.
"Pokud některý ze členů ČSSD poruší rozhodnutí sociální demokracie o tom, že nevstupujeme do prezidentské vlády, vyzve ho vedení strany, aby z ČSSD vystoupil," napsal v textové zprávě Sobotka na dotaz, jak bude jeho strana postupovat vůči Benešové. "Vzhledem k tomu, že Rusnokova vláda nedostane důvěru a poté skončí, nebudeme těmito věcmi jinak ztrácet čas."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Eurozóna

I kdyby všechny sousední nebo okolní země přijaly Euro, na a co? Proč by to měl být pro nás nějak rozhodující nebo směrodatné? Jsme přeci snad pořád samostatný suverénní stát. Ať si ho Maďarsko klidně přijme, má ho třeba i Slovensko a ovlivnilo nás to nějak? Podle mě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nepřijatelné. To snad vidí každý.“ Dohra Řezníčkovy hádky

12:12 „Nepřijatelné. To snad vidí každý.“ Dohra Řezníčkovy hádky

Ostrá výměna názorů mezi poslancem ANO Radkem Vondráčkem a moderátorem České televize Martinem Řezní…