Přijde čtvrtá covidová vlna, silnější než všechny ostatní dohromady! Datový expert vše spočítal. Raději si sedněte

12.02.2021 18:50 | Zprávy

Petr Ludwig, datový vědec žijící v Dubaji, má novou prognózu na následující tři měsíce; hodil to na svůj facebook. Není to tedy vůbec růžové. Údajně přijde čtvrtá vlna a okolní státy nás odstřihnou! Naštěstí je tu prý řešení. Ano, tušíte správně – všechno zavřít. Kdo sundá roušku, dostane přes prsty. Pokud nesouhlasíte, žijete prý v iluzorní realitě.

Přijde čtvrtá covidová vlna, silnější než všechny ostatní dohromady! Datový expert vše spočítal. Raději si sedněte
Foto: Repro Facebook
Popisek: Petr Ludwig nabádá k nošení roušek

Hned na začátek neopomenul Ludwig na svém facebooku pokárat své nezodpovědné spoluobčany v České republice. „Chování mnohých lidí je na úrovni toho, že by ve válce po ulicích už jezdily nepřátelské tanky a lidé by stále tvrdili, že žádná válka není. Bohužel tím, že vir na rozdíl od tanku není vidět, se dá snadněji mozek o iluzorní realitě přesvědčit.“

Ludwig dále informuje, že podle nového průzkumu WHO smrtící epidemii považuje za pouhý mediální humbuk „alarmujících“ 45 % obyvatel. Je to ale prý jinak! „Vir se nechová podle názorů Čechů v internetových diskusích, ale jako přesný výpočetní stroj, který lidem každé zaváhání a chybu náležitě spočítá,“ píše Ludwig.

Pak už přistupuje k samotné analýze. Co nás tedy čeká, pokud se nic zásadního nezmění? „Únor + březen + duben - přijde čtvrtá vlna, v součtu překoná všechny předchozí vlny dohromady. Větší nakažlivost a menší ochota dodržovat pravidla vytvoří společně násobný efekt šíření a dopadu,“ prognózuje analytik z Dubaje.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: AZy

Ing. Ondřej Knotek byl položen dotaz

Proč jste vlastně založili novou frakci?

K čemu je to přesně dobré, pro nás? Četla jsem, jaké máte priority, ale chápu to správně, že doteď jste je bez nové frakce nemohli prosazovat? Proč? A co říkáte na to, jak založení hlavně vládní politici kritizují a tvrdí, že bude sloužit zájmům Ruska? I když podle nich slouží Rusku každý, kdo má ji...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Musíte mobilizovat mladé, abychom uvažovali o poslání vojáků. Vzkaz Ukrajině z USA

13:55 Musíte mobilizovat mladé, abychom uvažovali o poslání vojáků. Vzkaz Ukrajině z USA

Bývalý velvyslanec USA při NATO Ivo Daalder prohlásil, že Ukrajina musí mobilizovat desetitisíce dal…