Přijde čtvrtá covidová vlna, silnější než všechny ostatní dohromady! Datový expert vše spočítal. Raději si sedněte

12.02.2021 18:50

Petr Ludwig, datový vědec žijící v Dubaji, má novou prognózu na následující tři měsíce; hodil to na svůj facebook. Není to tedy vůbec růžové. Údajně přijde čtvrtá vlna a okolní státy nás odstřihnou! Naštěstí je tu prý řešení. Ano, tušíte správně – všechno zavřít. Kdo sundá roušku, dostane přes prsty. Pokud nesouhlasíte, žijete prý v iluzorní realitě.

Přijde čtvrtá covidová vlna, silnější než všechny ostatní dohromady! Datový expert vše spočítal. Raději si sedněte
Foto: Repro Facebook
Popisek: Petr Ludwig nabádá k nošení roušek

Anketa

Jste pro návrat dětí do škol za podmínek, které určila vláda?

77%
23%
hlasovalo: 5847 lidí

Hned na začátek neopomenul Ludwig na svém facebooku pokárat své nezodpovědné spoluobčany v České republice. „Chování mnohých lidí je na úrovni toho, že by ve válce po ulicích už jezdily nepřátelské tanky a lidé by stále tvrdili, že žádná válka není. Bohužel tím, že vir na rozdíl od tanku není vidět, se dá snadněji mozek o iluzorní realitě přesvědčit.“

Ludwig dále informuje, že podle nového průzkumu WHO smrtící epidemii považuje za pouhý mediální humbuk „alarmujících“ 45 % obyvatel. Je to ale prý jinak! „Vir se nechová podle názorů Čechů v internetových diskusích, ale jako přesný výpočetní stroj, který lidem každé zaváhání a chybu náležitě spočítá,“ píše Ludwig.

Pak už přistupuje k samotné analýze. Co nás tedy čeká, pokud se nic zásadního nezmění? „Únor + březen + duben - přijde čtvrtá vlna, v součtu překoná všechny předchozí vlny dohromady. Větší nakažlivost a menší ochota dodržovat pravidla vytvoří společně násobný efekt šíření a dopadu,“ prognózuje analytik z Dubaje.

Počet úmrtí prý půjde také nahoru. „Počet denních úmrtí vzroste 2-3× až k 200-300 lidem denně podle covid čísel, ale reálně to bude podle nadúmrtí 350-500. Celkově počítám za ty tři měsíce 20.000 až 30.000 zemřelých podle covid čísel a s nadúmrtími 30.000 až 50.000.“ Nemocnice budou nuceny začít – podle dubajského Ludwiga – selektovat pacienty podle věku a aktuálního stavu. Okolní státy prý zavřou hranice a Česká republika zůstane odříznutá.

„Nejde ROZHODNĚ o strašení; prognózy se dělají, aby tyto scénáře nenastaly,“ upozorňuje autor knihy Konec prokrastinace a datový vědec. Ludwig skutečně jen nestraší, ale nabízí i řešení: „Na dva týdny vše kompletně zavřít, čím dříve to uděláme, tím dříve z toho budeme venku + sankce za nedodržení. Tohle epidemii zásadně zbrzdí. Ty dva týdny všem štědře kompenzovat - základní nepodmíněný příjem - při porušení kompenzaci sebrat,“ praví přísně vědec z Dubaje

A pokračuje: „Povinně roušky všude mimo domov s naprostým minimem výjimek + sankce. Pak začít postupně otevírat, ale s povinným testováním (musíme dělat statisíce testů denně – podniky, klidně postupně další segmenty...). Když se objeví nové ohnisko, zavřít na 14 dní kompletně lokální okresy či menší části a masivně protestovat.“

Příspěvek Ludwig zakončuje – že to prý nebude tak těžké a že to dobře půjde lidem vysvětlit. Jeho příspěvek by lidé prý měli sdílet. Hlavně s těmi, „kterým mozek ještě neotrávily dezinformace a nežijí v iluzorní realitě“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: AZy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Do Prahy ne, půjde vám tam o život! Kamarův právník zase v akci proti Čechům. Tvrdík reaguje

22:35 Do Prahy ne, půjde vám tam o život! Kamarův právník zase v akci proti Čechům. Tvrdík reaguje

„Nejezděte do Prahy, je to tam nebezpečné, půjde o život! Nemá cenu riskovat,“ varuje před cestami d…