Přivýdělky poslanců: Jeden prodává lihoviny, druhý učí plavat

09.07.2014 22:10 | Zprávy

Poslanec z nebe nespadl. Muži a ženy v dolní komoře parlamentu za sebou mívají dřívější profesní kariéru a řada z nich zůstává i přes poslancování v oboru. Server Aktuálně.cz se ale podíval na přivýdělky, které mohou na první pohled působit poněkud netradičně.

Přivýdělky poslanců: Jeden prodává lihoviny, druhý učí plavat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Březnové zasedání poslanecké sněmovny

Vedle právníků či lékařů v poslanecké sněmovně sedí např, pěstitel zelí. Konkrétně se jedná o šlechtice Jaroslava Lobkowicze (TOP 09), kterému byl v restituci navrácen zámek v Křimicích. Právě tam provozuje květinářství a také pěstuje zelí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Zajímalo by mě, jaký je zájem o kandidaturu za SOCDEM?

Hledal jsem totiž kandidáty, ale žádné jsem ani na vašich stránkách nenašel. Nebo jich snad máte tolik, že nevíte koho vybrat? To dost pochybuji, když od vás dost politiků přešlo jinam, což teda já neschvaluju a takové politiky nevolím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jandejsek k bitcoinům: Stanjura i Fiala věděli. Nemají ve vládě co dělat

20:30 Jandejsek k bitcoinům: Stanjura i Fiala věděli. Nemají ve vládě co dělat

Bývalý prezident Agrární komory ČR a jeden z nejvýznamnějších českých potravinářů Zdeněk Jandejsek v…