Probíhá islamizace Evropy. Poslankyni dnes došla trpělivost a promluvila

08.05.2017 14:21 | Zprávy
autor: vef

Poslankyně ANO Jana Lorencová se na svém facebookovém profilu rozepsala o islamizaci Evropy. Nechyběla však ani slova o neziskových organizacích.

Probíhá islamizace Evropy. Poslankyni dnes došla trpělivost a promluvila
Foto: ČTK
Popisek: Jana Lorencová

„Že probíhá islamizace Evropy, už pochybuje málokdo,“ poznamenala Lorencová ve svém příspěvku. Podle ní to jde krůček po krůčku. „Na začátku jsme to ani nepostřehli. Malý pokyn, přizpůsobení se cizím zvyklostem, pak výuka ve školách, pak tolerance k příchozím,“ vyjmenovala poslankyně.

Jak si však posteskla, sama neví, co s tím. „Když jsem na to poukazovala, pak se přidali i další poslanci, ale, bohužel, jde jen a jen o slova, slova, slova,“ poznamenala s tím, že islám je především ideologie, náboženství jen podprahově.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Co se stane s majetkem, který bude pocházet z trestné činnosti, a který zabavíte?

Zaráží mě taky, že uvádíte, že budete moci zabavit majetek, který bude podezřelý. Neměl by být zabaven jen ten, u kterého je jisté, že pochází z trestné činnosti? Proti tomu nic nemám, ale pokud jde jen o podezření, nebude to pak snadno zneužitelné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rusku narostly koule!“ či „Americká imperialistická prasata.“ Poznámky ze „zdi nářků“ v polském centru Solidarity

20:45 „Rusku narostly koule!“ či „Americká imperialistická prasata.“ Poznámky ze „zdi nářků“ v polském centru Solidarity

„Starší nemohou zabíjet mladé napořád,“ či „Svobodu pro Írán.“ Takové a spousta jiných vzkazů visí n…