Proboha. Neukazujte Romanu Prymulovi

29.09.2020 11:14

Rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová na twitteru před pár dny napsala, že se jí zdá naprosto nelogické, když na přednášku do velkého sálu nesmí přijít 50 studentů, ale na fotbalovém utkání se jich může pohromadě sejít několik stovek. Paní rektorka nebyla jediná, kdo nad tímto paradoxem kroutil hlavou. Jenže fotbaloví fandové si to nenechali líbit a přešli do protiútoku. Podívejte se sami.

Proboha. Neukazujte Romanu Prymulovi
Foto: repro TV Prima, tan
Popisek: Roman Prymula v Partii
reklama

Fanoušci fotbalové Slávie se zlobí. Mají pocit, že teď jsou sportovci i sportovní fanoušci označováni  za ty nebezpečné, protože mohou chodit na stadion koukat na svá oblíbená mužstva, ale při té příležitosti také mohou šířit koromavirus.

Rektirka nerudová se nediví studentům

„Fotbaloví fanoušci byli v posledních dnech zejména v médiích a vládních vyjádřeních označováni za škůdce všeho dobrého v naší zemi. Opravdu jsou to ovšem fotbaloví fanoušci, kteří jsou příčinou současné situace?“ zeptali se na sociální síti Facebook fandové fotbalové Slávie.

Poslali vzkaz ministrovi zdravotnictví za hnutí ANO Romanu Prymulovi. Před stadionem rozvinuli transparent s nápisem: „Prymulo, zavři celoplošně hubu“.  

Fanoušci Slávie se zlobí

Fanoušci Slávie se zlobí

Pod tímto příspěvkem se rozjela živá diskuse, ve které mimo jiné zazněla i výzva, aby se lidé vykašlali na Romana Prymulu a žili své životy. „Se*te na Prymulu... Žijte vlastní život...,“ napsal doslova jeden z fanoušků.

Fandové se shodli na tom, že Slávie je nejlepší a že ji budou podprovat, co jim budou síly stačit. Většími viníky šíření koronaviru jsou podle nich např. vysokoškoští studenti, kteří v září absolvovali různé seznamovací akce.

Fanoušci Slávie se zlobí

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chodili spolu. On měl covid, udal ji hygieně. Její rodiče zuřili. Ale proč? Prymula se zblázní

11:45 Chodili spolu. On měl covid, udal ji hygieně. Její rodiče zuřili. Ale proč? Prymula se zblázní

„Nikoho jsem hygieně neudala, nejsem bonzačka. Půjčím si psa od sousedů a fízlové mi můžou políbit p…