Proč se lidé nebouří? Hrozí nástup fašismu, varuje muž z Trikolóry

08.01.2021 15:07 | Zprávy
autor: mp

„Proevropských levicových sluníček přijde na demošku 200 000, ale pokud je demonstrace proti EU, proti omezování svobody, proti cenzuře, přijde pár stovek,“ kroutí hlavou Michal Malý z Trikolóry Václava Klause mladšího. Podle Malého v České republice hrozí nástup fašismu, kterému je třeba se vzepřít. Malý nechápe, že se lidé už dávno nebouří. Jednou podle něj může být natolik zle, že to celé skončí občanskou válkou.

Proč se lidé nebouří? Hrozí nástup fašismu, varuje muž z Trikolóry
Foto: archiv M. Malý
Popisek: Mchal Malý

Michal Malý (Trikolóra) má dojem, že se opět blížíme do fašistických časů, jaké svět znal ve 20. a 30. letech minulého století. Malý nechápe, že se lidé údajnému nástupu fašismu v naší zemi důrazněji nebrání.

„Proevropských levicových sluníček přijde na demošku 200 000, ale pokud je demonstrace proti EU, proti omezování svobody, proti cenzuře, přijde pár stovek, ostatním je jedno, co se děje. To nechápu, přece většina národa nejsou poslušné ovce,“ kroutil Malý hlavou na sociální síti Facebook.

Lidé jsou podle jeho názoru v klidu možná i proto, že si neuvědomují, že se EU jako celek v krizi zadluží a Češi, Moravané a Slezané budou splácet nejen dluhy své, ale i dluhy ostatních členských států EU.

Jako by to nestačilo, vláda Andreje Babiše (ANO) podle Malého odírá živnostníky a podnikatele, zatímco státní zaměstnanci mohou zůstal v klidu. Politici stále více regulují společnost a české školství podle Malého manipuluje děti do pozic budoucích levicových oddaných stoupenců EU. Důraz na inkluzi navíc podle jeho názoru nepomáhá handicapovaným dětem, ale brzdí ty nadané.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…