Prosil Nečase. Neberte nám policisty, zoufá si starosta Rumburka

28.08.2011 13:09 | Zprávy
autor: par

Jaroslav Sykáček, starosta Rumburka zmítaného kriminalitou a spory mezi starousedlíky a tamními Romy, zaslal dopis premiéru Petru Nečasovi, ale odpověď nedostal. Prosil o jediné - neberte nám policisty.

Prosil Nečase. Neberte nám policisty, zoufá si starosta Rumburka

"Je tu mnoho lidí, které může zaměstnat jen město, ovšem to na to nemá prostředky," charakterizoval situaci ve městě starosta. "V programu veřejně prospěšných prací bylo dříve dvacet lidí, teď je jich pět. Nevystačuje to ani z daleka a v podstatě to skončilo."

Sledujeme téma Romové v Rumburku

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

O víkendu byl založen nový občanský spolek na ochranu lidí a krajiny proti větrným elektrárnám

9:42 O víkendu byl založen nový občanský spolek na ochranu lidí a krajiny proti větrným elektrárnám

Energetický odborník Hynek Beran představil nový spolek Krajina lidí, který vznikl proti plánované v…