Putin a Zeman jsou psychopaté. Rusko se vrací do časů Stalinova imperialismu. Historik Kelin a další vydali prohlášení

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte si více v tomto článku.

09.05.2021 9:33 | Kauza

Při názorových střetech s Vladimirem Putinem, Milošem Zemanem, Andrejem Babišem a Vladimirem Jakuninem jsem se ubezpečil, že patří do kategorie, o které mluví psychiatr Radkin Honzák jako o psychopatech. To říká historik, bývalý zástupce ruské menšiny v radě vlády a spoluzakladatel sdružení Ruská tradice Alexej Kelin. S některými dalšími českými občany ruské národnosti vydal prohlášení, v němž například zmiňuje stoleté výročí od zahájaní Masarykovy Ruské pomocné akce.

Putin a Zeman jsou psychopaté. Rusko se vrací do časů Stalinova imperialismu. Historik Kelin a další vydali prohlášení
Foto: Repro TV Noe
Popisek: Historik Alexej Kelin

"Moc přitahuje lidi morálně méněcenné", poznamenal kdysi Albert Einstein". Psychiatr Radkin Honzák pak dospěl k profesionálnímu závěru, že o moc usilují psychopati, a pravil: "Psychopat je rozený vůdce stáda, nesmrdí potem strachu, je charismatický, přesvědčivý, prolže se vším...“ Tyto dva výroky si bere ku pomoci Čech s ruskými kořeny a historik Alexej Kelin, aby mohl poukázat na povahu některých politiků...

Špion Jakunin a jeho dílo

"Z několika osobních debat či spíše názorových střetů s pány Putinem, Zemanem, Babišem a Jakuninem jsem se ubezpečil, že do výše zmíněné kategorie patří. Liší se jen formátem a dopadem jejich rozhodnutí na kvalitu života a bezpečí lidské společnosti," říká Kelin pro ParlamentníListy.cz a snaží se osvětlit podstatu současného dění a jeho příčin.

Události ve Vrběticích a reakce tuzemských politiků podle něj jen ilustrují osvědčené a účinné metody Výboru státní bezpečnosti (KGB), které byly v Sovětském svazu a poté i v Ruské federaci za posledních sto let vyladěny k dokonalosti. KGB, jejich dědici a nástupci, totiž vždy dokonale pracovali s lidskými slabostmi, nikdy nespoléhali na sliby nebo vděčnost, a vždy si svoje loutky pojistili kompromitujícími materiály.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

19:50 Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

Spolek Milion chvilek pro demokracii v čele s Mikulášem Minářem dnes odpoledne svolal pochod na podp…