Putin je vážně nemocný, zjistila Stehlíková. Seděl totiž rovně. Viděla to na videu

21.04.2022 16:27 | Zprávy

Exministryně pro lidská práva, psychiatrička Džamila Stehlíková, opět přišla s přesnou diagnózou stavu ruského prezidenta Vladimira Putina. Vše potřebné zjistila z patnáctiminutového rozhovoru ruské hlavy státu s ministrem obrany Sergejem Šojguem. Podle Stehlíkové má Putin bolesti zad, bere kortikosteroidy na nádor a není v dobrém rozpoložení.

Putin je vážně nemocný, zjistila Stehlíková. Seděl totiž rovně. Viděla to na videu
Foto: Repro Kremlin.ru
Popisek: Ministr obrany Sergej Šojgu referuje Vladimiru Putinovi o dobytí Mariuopolu

Putin se podle Kremlem zveřejněného videa dnes setkal s ministrem obrany Šojguem a mimo jiné mu gratuloval k dobytí Mariupolu. Video se poté rozhodla zanalyzovat právě Džamila Stehlíková.  

„Putin při svém patnáctiminutovém setkání se Šojguem má velmi rovná záda a ani jednou nezměnil tuto nepřirozenou pózu chránící před bolestmi páteře; zřejmě má korzet a záda totálně v háji,“ všimla si Stehlíková.

„Stále bere kortikosteroidy na nádor. Je zaťatý, tenzní, paranoidní, hostilní,“ uvedla bez dalších podrobností psychiatrička.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: jma

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Proč se bát Rusů? Kdo rozpoutal všechny války? Na Klárově se připomínala Osvětim i generál Svoboda

21:41 Proč se bát Rusů? Kdo rozpoutal všechny války? Na Klárově se připomínala Osvětim i generál Svoboda

„Nemělo by se zapomenout na hrdiny bojující za naši vlast. Jezdíme na veškeré pietní akty,“ sdělil j…