Putin má vážnou nemoc? Šafr pátral. A co ho napadlo, to vás porazí

27.11.2020 7:19

Zpravodajský server Forum24.cz šéfredaktora Pavla Šafra se připojil k odhalením týkajícím se zdraví prezidenta Ruské federace Vladimira Putina. Ten má podle editora Jana Jandourka vykazovat známky „zvláštního“ chování, jako je například listování dokumentů levou rukou. Podle nejnovějších záběrů ruského prezidenta prý hrozí, že trpí smrtelnými chorobami. Ozvali se i další odborníci. Rezignovat by prý měl Putin již v lednu a Šafrův server již rovněž prozradil, kdo může být Putinovým náhradníkem.

Putin má vážnou nemoc? Šafr pátral. A co ho napadlo, to vás porazí
Foto: Oficiální twitterový účet Vladimira Putina
Popisek: Prezident Ruské federace Vladimir Putin
reklama

Anketa

Jste pro otevření obchodů a restaurací?

59%
41%
hlasovalo: 21329 lidí
Hrůzné zjištění pro ruskou hlavu státu započalo setkáním Putina se šéfem společnosti Rosněfť Igorem Sečinem, server totiž ve svém článku upozornil, že se Putin na něm měl chovat „zvláštně“.

Přestože by oko běžného pozorovatele nic takového zřejmě neodhalilo, článek poukazuje, že by ruská hlava státu mohla trpět nějakou nemocí, jelikož prý „na záběrech vidíme, jak Sečin Putinovi dlouhou dobu něco vykládá a podává mu různé materiály“ a „Putin mlčí“. Doplňme, že Sečinův výklad se týkal transportu ropy z arktických nalezišť.

Jandourek si povšiml, že ruský prezident se „občas pro papíry k Sečinovi přes stůl natáhne a vezme si je“, a co je nejdivnější, má to dělat levou rukou i přesto, že je pravák.

Fotogalerie: - Putinovo Rusko

Konference Občanského institutu o Putinově Rusku n...
Konference Občanského institutu o Putinově Rusku n...
Konference Občanského institutu o Putinově Rusku n...
Roman Joch
Marius Laurinavičius
Tomáš Pojar

„Jen jednou použije pravou ruku, aby si papír přidržel. Jinak jeho pravačka bezvládně spočívá na opěradle křesla,“ spočítal.

Video, na němž můžete posoudit, zdali se Putin chová „zvláštně“:

Že by byl ruský prezident jednoduše ospalý či projevoval nezájem, prý nehrozí a je podezření, že za Putinovým chováním stojí něco mnohem vážnějšího. „Také je jen jednou slyšet, jak Putin promluví, a jeho hlas je poněkud zastřený. Celá scéna působí dost nepřirozeně. Je divné, že prezident nepoužije pravou ruku aspoň spontánně,“ sčítá se v článku s odkazem na britský bulvární deník Daily Mail, tvrdící, že má Putin rakovinu a Parkinsonovu nemoc a brzy oznámí svou rezignaci.

Přestože se objevují spekulace, kdo by Putina v čele Ruska po jeho konci na pozici prezidenta nahradil, Forum24.cz má zřejmě jasno. K Putinově rezignaci by prý mělo dojít již v lednu a určena je i nástupkyně, kterou má být jeho dcera Kateřina Tichonovová.

Významný kritik Vladimira Putina Valerij Solovej prohlásil, že ruský prezident trpí rakovinou a letos podstoupil operaci. Solovej, který tvrdí, že má zdroje „v epicentru rozhodování“, naznačil, že osmašedesátiletý Putin měl v únoru podstoupit operaci. Jiný neoznačený zdroj uvedl, že operace se týkala břicha. Podle mluvčího Kremlu Dmitrije Peskova jsou takovéto zvěsti nesmyslné.

Fotogalerie: - Ruská propaganda

Výstava Ruská propaganda kontroverzního ruského um...
Výstava Ruská propaganda kontroverzního ruského um...
Výstava Ruská propaganda kontroverzního ruského um...
Kontroverzní ruský umělec Vasja Ložkin
Výstava Ruská propaganda kontroverzního ruského um...
Kontroverzní ruský umělec Vasja Ložkin

Jiný britský plátek, The Sun, už na konci minulého týdne zase připojil slova politologa Valerije Soloveje, jenž tvrdí, že Putin může mít rakovinu a v únoru podstoupil urgentní operaci břicha.

O zdraví Putina se šíří zvěsti již několik let. Před pěti lety již o Parkinsonově chorobě hovořil tým vědců z neurologického oddělení v univerzitní nemocnici v nizozemském Nijmegenu. Již tehdy vědcům přišlo podezřelé, že Putin při chůzi nepohybuje levou rukou a pravou ruku zase mívá často na opěradle.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: rak
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tak pozor. Rychetský prý chystá zásadní zásah do voleb. Něco jako v roce 2009

20:40 Tak pozor. Rychetský prý chystá zásadní zásah do voleb. Něco jako v roce 2009

Do podzimních sněmovních voleb zbývá více než osm měsíců a do té doby může přijít nejedno překvapení…