Původně psycholog, teď spisovatel: Trvám na tom, že Zeman je evidentně nemocný

9. 2. 2018 21:00

Bývalý psycholog a současný spisovatel Bohumil Sláma trvá na tom, že prezident Miloš Zeman je evidentně nemocný. Na svém blogu na serveru Aktuálně.cz mimo jiné uvedl, že i když prezidentská kampaň prezidenta Zemana vyzněla, že hlava státu je v pořádku, byl to jen výsledek masivní a demagogické manipulace se skutečností.

Původně psycholog, teď spisovatel: Trvám na tom, že Zeman je evidentně nemocný
Foto: Screen: TV Barrandov
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem televize Barrandov.

Tým Zemana podle Slámy přehlušil stanoviska zkušených a věrohodných lékařů, například neurologů Martina J. Stránského a Jana Payneho, psychiatrů Miloše Vojtěchovského a Radkina Honzáka. „A také mé maličkosti, klinického psychologa a bývalého soudního znalce,“ dodal.

Podle jeho slov hlava státu trpí nejen neuropatií dolních končetin, ale též retinopatií, „patií“ mozku a i degradací osobnosti. „Jeho lékařský tým a všichni, kdo jsou s ním ‚za oponou‘ v těsném každodenním kontaktu, vědomě lhali, tj. podváděli,“ míní jasně Sláma.

  • Původní text ZDE.

Následně podotkl, že jej mrzí, že řada odborných lékařů a psychologů o Zemanově zdravotním stavu pomlčela a tím byla hlava státu znovu zvolena. „Kdyby jejich názor převážil, nikdy by k tomu nedošlo, neboť zdraví bylo (je a bude) jeho největší Achillovou šlachou. Ani ten nejpokleslejší zaslepenec nemůže popřít, že hlava státu má být tělesně a duševně v plné kondici,“ řekl Sláma.

On sám v závěru zkonstatoval, že na svém tvrzení o tom, že Zeman je tělesně nemocný a duševně narušený člověk, trvá. „Není proto schopen řádně vést stát, o souladu s dobrými mravy nemluvě. Jak tomu bývá, dříve nebo později se ukáže, kdo měl pravdu. A jak tomu často bývá v politice, řadoví lidé prohlédnou pozdě, ‚s křížkem po funuse‘, a doplatí na to,“ zakončil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

FOTO Teď se vám Okamura hodí. Brutální výsměch Fialovi a spol. A navrch vymetený Kalousek

16:59 FOTO Teď se vám Okamura hodí. Brutální výsměch Fialovi a spol. A navrch vymetený Kalousek

Sociální demokrat Michal Hašek se vysmál demokratickým opozičním stranám. Teď se vám Okamura hodí, v…