Původně psycholog, teď spisovatel: Trvám na tom, že Zeman je evidentně nemocný

09.02.2018 21:00

Bývalý psycholog a současný spisovatel Bohumil Sláma trvá na tom, že prezident Miloš Zeman je evidentně nemocný. Na svém blogu na serveru Aktuálně.cz mimo jiné uvedl, že i když prezidentská kampaň prezidenta Zemana vyzněla, že hlava státu je v pořádku, byl to jen výsledek masivní a demagogické manipulace se skutečností.

Původně psycholog, teď spisovatel: Trvám na tom, že Zeman je evidentně nemocný
Foto: Screen: TV Barrandov
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem televize Barrandov.
reklama

Tým Zemana podle Slámy přehlušil stanoviska zkušených a věrohodných lékařů, například neurologů Martina J. Stránského a Jana Payneho, psychiatrů Miloše Vojtěchovského a Radkina Honzáka. „A také mé maličkosti, klinického psychologa a bývalého soudního znalce,“ dodal.

Podle jeho slov hlava státu trpí nejen neuropatií dolních končetin, ale též retinopatií, „patií“ mozku a i degradací osobnosti. „Jeho lékařský tým a všichni, kdo jsou s ním ‚za oponou‘ v těsném každodenním kontaktu, vědomě lhali, tj. podváděli,“ míní jasně Sláma.

  • Původní text ZDE.

Následně podotkl, že jej mrzí, že řada odborných lékařů a psychologů o Zemanově zdravotním stavu pomlčela a tím byla hlava státu znovu zvolena. „Kdyby jejich názor převážil, nikdy by k tomu nedošlo, neboť zdraví bylo (je a bude) jeho největší Achillovou šlachou. Ani ten nejpokleslejší zaslepenec nemůže popřít, že hlava státu má být tělesně a duševně v plné kondici,“ řekl Sláma.

On sám v závěru zkonstatoval, že na svém tvrzení o tom, že Zeman je tělesně nemocný a duševně narušený člověk, trvá. „Není proto schopen řádně vést stát, o souladu s dobrými mravy nemluvě. Jak tomu bývá, dříve nebo později se ukáže, kdo měl pravdu. A jak tomu často bývá v politice, řadoví lidé prohlédnou pozdě, ‚s křížkem po funuse‘, a doplatí na to,“ zakončil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Klaus spustil kanonádu: Osekat výdaje na obranu, neplatit politickým neziskovkám. EU nefungovala, byl jsem šťastný. Milion chvilek? Žádný program

12:50 Václav Klaus spustil kanonádu: Osekat výdaje na obranu, neplatit politickým neziskovkám. EU nefungovala, byl jsem šťastný. Milion chvilek? Žádný program

Hostem nedělní Partie byl druhý český prezident Václav Klaus. Natvrdo prohlásil, že řeči premiéra An…