Ransdorfův majetek jde do dražby kvůli dluhu 17 milionů

25.04.2013 18:28 | Zprávy
autor: joh

Europoslance za KSČM Miloslava Ransdorfa dostihla exekuce a nyní už i dražba majetku. Kvůli sedmnáctimiliónovému dluhu zřejmě přijde o dva domy. A nyní je známo už i datum dražby. Ransdorfův majetek přijde do aukce 26. června v sídle Exekutorského úřadu Praha 2 v pražské Krči.

Ransdorfův majetek jde do dražby kvůli dluhu 17 milionů
Foto: kscm.cz
Popisek: Europoslanec za KSČM Miloslav Ransdorf

Podle údajů uvedených na stránkách Prahy 2 se bude dražit dům v Praze-Libuši se zahradou (532 metrů čtverečních), jehož vyvolávací cena je šest miliónů korun, minimální příhoz bude 100 tisíc. Znalecký posudek odhadl cenu nemovitosti na devět miliónů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka na poslední chvíli zasáhl. Jak je to s údajnými „penězi pro Ukrajinu“

10:07 Macinka na poslední chvíli zasáhl. Jak je to s údajnými „penězi pro Ukrajinu“

Kdyby ministr Macinka nezasáhl, odešly by z českého rozpočtu peníze na výzbroj přímo Ukrajině, vysvě…