Redaktorka ČT se stala šéfkou komunikace IKEMu

23. 3. 2012 18:40

Vedoucí komunikace Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) se stala Markéta Šenkýřová. Na této pozici bude odpovídat za vnější i vnitřní komunikaci IKEMu.

Redaktorka ČT se stala šéfkou komunikace IKEMu
Foto: tan
Popisek: Markéta Šenkýřová
reklama

"Od svého nástupu v loňském roce jsem vnímal naléhavou potřebu systematického vedení komunikace jak uvnitř IKEM, tak i navenek. Právě to je hlavní úkol Markéty Šenkýřové,“ přiblížil ředitel IKEM Aleš Herman.

"IKEM je pracovištěm, kde celá řada špičkových expertů provádí celou řadu unikátních zákroků a byla by velká škoda se o nové metody či poznatky prostřednictvím médií nepodělit s veřejností. Mnohdy si své výjimečné práce nejsme vědomi ani všichni uvnitř IKEM a proto je potřeba zlepšit i vzájemnou informovanost mezi kolegy,“ doplnil Herman.

Markéta Šenkýřová přichází do IKEMu z České televize, kde působila sedm let, nejprve jako redaktorka, pak i jako moderátorka. Se zdravotnickou problematikou se setkávala při vytváření reportáží pro Zpravodajství ČT, poslední dva roky i při moderování a dramaturgii zdravotnického magazínu TEP 24 na zpravodajském programu ČT 24. Zkušenosti sbírala i v redakcích Českého rozhlasu.

"Dosud jsem se s odborníky z IKEM mohla setkávat a jejich práci obdivovat jen z venku, coby novinář. Jsem ráda, že teď se stanu součástí institutu a budu moci pomáhat lékařům, sestrám a dalším zaměstnancům jak v medializaci jejich záslužné práce směrem k široké veřejnosti, tak směrem k dalším kolegům uvnitř IKEM,“ uvedla nová vedoucí komunikace.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: tan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,To bylo Vašíkovi Moravců 7 let..." Hvězda ČT znectila Petra Žantovského s kolegou. Teď si přečte příběh

14:55 ,,To bylo Vašíkovi Moravců 7 let..." Hvězda ČT znectila Petra Žantovského s kolegou. Teď si přečte příběh

„Je to už relativně dávno. Asi tak někdy v roce 1993 mi můj ctěný a nezapomenutelný přítel Karel Kry…