Ředitel správy železnic Surý z osobních důvodů rezignoval

28.02.2018 18:06 | Zprávy
autor: mp

Generální ředitel státní Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) Pavel Surý k dnešku rezignoval na funkci. Vedly ho k tomu osobní důvody, oznámila ČTK mluvčí správy Kateřina Šubová.

Ředitel správy železnic Surý z osobních důvodů rezignoval
Foto: SŽDC
Popisek: Generální ředitel SŽDC Pavel Surý

Surý, který SŽDC vedl od roku 2014, bude nadále působit v rámci SŽDC. Správu povede do jmenování nového ředitele náměstek Jiří Svoboda.

Na jakém postu bude nyní Surý v SŽDC pracovat, zatím nechtěla mluvčí upřesnit. „Zúročí své dlouholeté zkušenosti,“ uvedla pouze.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozpočet prezidenta

K čemu by bylo pro občany a ČR dobré, kdybyste rozpočet prezidenta snížili na 0? A není pokrytecké za to, že to chtěla udělat Fialova vláda jí kritizovat a pak to sám navrhovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ten mag*r Foltýn. 136 milionů pro média.“ Babiš řádil ve studiu

15:10 „Ten mag*r Foltýn. 136 milionů pro média.“ Babiš řádil ve studiu

Hostem pořadu Za pět minut dvanáct byl premiér Andrej Babiš (ANO), jenž odmítl označení „slabý premi…