Regionální TV: Ani sebelepší zákon nezkultivuje právní prostředí, pokud nezačneme sami u sebe...

22.06.2020 16:30 | Zprávy

ParlamentníListy.cz ve spolupráci s RegionálnítelevizíCZ přináší čerstvé video-aktuality z celé České republiky. Televizní program s názvem regionalnitelevize.cz mediálně propojuje všechny regiony České republiky a na jednom místě přináší aktuální zpravodajství ze všech obcí, měst a krajů naší země o společenském, ekonomickém, kulturním či sportovním dění.

Regionální TV: Ani sebelepší zákon nezkultivuje právní prostředí, pokud nezačneme sami u sebe...
Foto: Archiv PL
Popisek: Specialista na realitní právo Vladimír Syruček

Zkulitivuje realitní trh nový zákon o realitním zprostředkování, který vešel v účinnost bez většího mediálního zájmu už počátkem března? S jakými problémy se realitní trh nejvíce potýká? Ptali jsme se specialisty na realitní právo Vladimíra Syručka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

sledujte náš YouTube kanál ParlamentníListy TV. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Historik Fidler: Každý nacista byl Němcem. Počet československých obětí? Mýtické číslo!

17:46 Historik Fidler: Každý nacista byl Němcem. Počet československých obětí? Mýtické číslo!

HISTORIE BEZ HYSTERIE „V oné době ne každý Němec byl nacistou, ale každý nacista byl Němcem. Při hod…