Regionální TV: Cokoliv, co zavání zhoršováním byznysových vztahů s USA, je pro nás potenciální hrozba...

22.09.2020 17:10 | Zprávy

ParlamentníListy.cz ve spolupráci s RegionálnítelevizíCZ přináší čerstvé video-aktuality z celé České republiky. Televizní program s názvem regionalnitelevize.cz mediálně propojuje všechny regiony České republiky a na jednom místě přináší aktuální zpravodajství ze všech obcí, měst a krajů naší země o společenském, ekonomickém, kulturním či sportovním dění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Dotace

Když budou Babišovi nebo komukoliv zastaveny dotace, proč bysme to měli doplácet my z našich peněz? Tak žádné peníze nedostane a tečka nebo to si je jako vezme dotyčný z rozpočtu? Tomu nerozumím a děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rusku narostly koule!“ či „Americká imperialistická prasata.“ Poznámky ze „zdi nářků“ v polském centru Solidarity

20:45 „Rusku narostly koule!“ či „Americká imperialistická prasata.“ Poznámky ze „zdi nářků“ v polském centru Solidarity

„Starší nemohou zabíjet mladé napořád,“ či „Svobodu pro Írán.“ Takové a spousta jiných vzkazů visí n…