Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Hans Štembera
21
ParlamentníListy.cz ve spolupráci s RegionálnítelevizíCZ přináší čerstvé video-aktuality z celé České republiky. Televizní program s názvem regionalnitelevize.cz mediálně propojuje všechny regiony České republiky a na jednom místě přináší aktuální zpravodajství ze všech obcí, měst a krajů naší země o společenském, ekonomickém, kulturním či sportovním dění.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Hans Štembera
Dobrý den, pane Mašku, všimla jsem si, že dost útočíte na Rakušana. Vadí vám jen on sám nebo máte problém se stranou jako s celkem? A je podle vás STAN horší než třeba ODS?
Poslanec a předseda PRO Jindřich Rajchl vyzývá poslance končící vlády, aby respektovali výsledek vol…