Regionální TV: Vzteklina je i dnes 100% smrtelné onemocnění, podceňujeme poranění netopýrem...

12.08.2020 16:40 | Zprávy

ParlamentníListy.cz ve spolupráci s RegionálnítelevizíCZ přináší čerstvé video-aktuality z celé České republiky. Televizní program s názvem regionalnitelevize.cz mediálně propojuje všechny regiony České republiky a na jednom místě přináší aktuální zpravodajství ze všech obcí, měst a krajů naší země o společenském, ekonomickém, kulturním či sportovním dění.

Ačkoliv je Česká republika oficiálně prohlášena za zemi, kde se vzteklina nevyskytuje, přesto je pro nás stále velkým rizikem. Kde k ní můžeme přjít? A jak předejít riziku nákazy? Hostem našeho rozhovoru s... byla Helena Fukalová, primářka infekční ambulance Vsetínské nemocnice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Barbora Rázga byl položen dotaz

Airbnb

Tady je nedostatek bydlení, za to dost nabídek Airbnb. Nemyslíte, že na tom je něco špatně|? Hotelů, penzionů atd. máme dost. Já chápu, že si někdo chce přivydělat třeba přes Airbnb, ale jak pak vyřešit bytovou krizi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ekoterorismus nabírá na obrátkách. A týká se i Česka

4:44 Ekoterorismus nabírá na obrátkách. A týká se i Česka

Do Evropy se vrací levicový terorismus. Cílí na letiště, železnice, energetickou infrastrukturu, aut…