Režisér Hřebejk znovu promluvil o „rudých a hnědých sviních“, které dostaly Zemana na Hrad

27.06.2017 18:42

Režisér Jan Hřebejk v úterní Kauze dne na Rádiu Impuls vysvětloval, jak vlastně myslel svůj výrok o rudých a hnědých prasatech, která dostala Zemana na Hrad.

Režisér Hřebejk znovu promluvil o „rudých a hnědých sviních“, které dostaly Zemana na Hrad
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Režisér Jan Hřebejk
reklama

V rozhovoru s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou vysvětloval, že se opravdu domnívá, že Zemana dostaly na Hrad „hnědé a rudé svině“, ale neoznačuje tak voliče, nýbrž jeho spolupracovníky s minulostí StB nebo Adama B. Bartoše.

„Já jsem mluvil o estébácích a fašistech, já jsem mluvil o lidech, kteří Zemanovi na Hrad pomohli, nikoli o jeho voličích. Ale litoval jsem toho, že to sestříhali a že z toho vyšlo, že jsem urážel jeho voliče. To já bych si nikdy nedovolil. To dělá on,“ tepal Hřebejk Zemana.  

Je ovšem přesvědčen, že je ostudou České republiky, když i víc než čtvrt století po revoluci sedí v českém parlamentu komunisté.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Promořené Chebsko: Stříhá se u známých. Sousedi bonzují. „Stát na mě kálí!“ A strašlivá slova od bývalé zdravotní sestry. O čem se radši nemluví?

20:51 Promořené Chebsko: Stříhá se u známých. Sousedi bonzují. „Stát na mě kálí!“ A strašlivá slova od bývalé zdravotní sestry. O čem se radši nemluví?

Naše minipříběhy z Chebska jsou možná banální, ale pro tuto dobu typické. Paní B., která má kadeřnic…