Režisér Hřebejk znovu promluvil o „rudých a hnědých sviních“, které dostaly Zemana na Hrad

27.06.2017 18:42

Režisér Jan Hřebejk v úterní Kauze dne na Rádiu Impuls vysvětloval, jak vlastně myslel svůj výrok o rudých a hnědých prasatech, která dostala Zemana na Hrad.

Režisér Hřebejk znovu promluvil o „rudých a hnědých sviních“, které dostaly Zemana na Hrad
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Režisér Jan Hřebejk

V rozhovoru s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou vysvětloval, že se opravdu domnívá, že Zemana dostaly na Hrad „hnědé a rudé svině“, ale neoznačuje tak voliče, nýbrž jeho spolupracovníky s minulostí StB nebo Adama B. Bartoše.

„Já jsem mluvil o estébácích a fašistech, já jsem mluvil o lidech, kteří Zemanovi na Hrad pomohli, nikoli o jeho voličích. Ale litoval jsem toho, že to sestříhali a že z toho vyšlo, že jsem urážel jeho voliče. To já bych si nikdy nedovolil. To dělá on,“ tepal Hřebejk Zemana.  

Je ovšem přesvědčen, že je ostudou České republiky, když i víc než čtvrt století po revoluci sedí v českém parlamentu komunisté.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…