Rudá Vendula: Kde jinde v civilizovaném světě by si lidé nechali tohle líbit

30.07.2012 6:28 | Zprávy

JINÝMA OČIMA Zastupitelka za KSČM z Jindřichova Hradce, kterou proslavily poněkud odvážné snímky, které si ale vzhledem ke svému věku a postavě může dovolit, bude maminkou. Nyní se rozhodla, že upozadí svou nahotu před objektivem, ale dá více na odiv své názory na politiku.

Rudá Vendula: Kde jinde v civilizovaném světě by si lidé nechali tohle líbit
Foto: facebook
Popisek: Vendula Kroupová alias Rudá Vendula

Však se jí prý také jako budoucí, nastávající matky týkají, právě proto, jaký zde vládne systém. ParlamentniListy.cz ji daly prostor, aby své názory na současnou situaci prezentovala.

Vendulo, jaké máte pocity z těch událostí v posledních týdnech, měsících?

Když se člověk jen maličko zamyslí nad tím, co se u nás děje, nevychází z údivu, nebo přesněji šoku. Arogance, sprostota, troufalost, strašně silná hroší kůže – to je charakteristické pro současnou vládní elitu a jejich pomahače.

Nemyslíte si, že si my Češi necháváme právě od politiků líbit až příliš. Alespoň řada lidí to říká, ale nikdo s tím moc nic nedělá.

Je to pravda! Kde jinde ve světě – civilizovaném světě – by si lidé nechali líbit to, co předvádí Kalousek, Nečas. Pominu vulgarismy, které se na nás ale valí už nejen z hovoru mezi lidmi /ostatně to asi bylo mezi puberťáky vždycky/, ale slyšíme to z filmů, zábavných pořadů, písniček a co víc z parlamentu. Jen si vzpomeňme na „Topolánkovu jedničku“ atd.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radek Kraus

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Proč a na čem přesně nenašla tato vláda shodu ohledně RUD?

A nemyslíte, že jste jako STAN pro změnu mohli udělat víc? Proč jste víc netlačili na férové nastavení? To že teď podepisujete ústavní stížnost je podle mě jen potvrzení vašeho selhání. Co mi na to řeknete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zatčení Konečné v živém vysílání? Holec nemá dobré zprávy

21:05 Zatčení Konečné v živém vysílání? Holec nemá dobré zprávy

Prezident Petr Pavel nejdřív propagoval komunismus, teď podepsal zákon proti propagaci komunismu. Po…